Mobil: +420 604 803 144
Email: info@m4f.cz

USN VO2 MAX

Výrobce: USN

Zvolte variantu produktu

baleni cena vč.
DPH
60 Tablet 475,- Kč
Přípravek zvyšuje hladinu ATP, efektivně oddaluje a mírní vyplavování kyseliny mléčné, která se hromadí ve svalech již při středně intenzivní zátěži. VO2 Max obsahuje vysoký obsah železa s vysokou schopností absorpce, vysoký obsah fosforu, kyseliny listové, vitamínu B12 a C. Železo přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím, energetickému metabolismu, tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, přenosu kyslíku v těle, k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk. Fosfor přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, funkci buněčných membrán, k udržení normálního stavu kostí a zubů. Folát (kyselina listová) přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normální syntéze aminokyselin, krvetvorbě, metabolismu homocysteinu, psychické činnosti, funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk. Vitamin B12 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, metabolismu homocysteinu, k normální psychické činnosti, tvorbě červených krvinek, funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti, k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání a zvyšuje vstřebávání železa. Bez obsahu laktózy a lepku. 
Nutriční hodnoty:
Průměrné výživové hodnoty a složení v 1 dávce (2 tablety): Kyselina listová 400µg, Vitamín B12 (kyanokobalamin) 12.5µg, Vitamín C 150mg, Síran železnatý 16.5mg, Fumarát železnatý 16.5mg, Glukonát železnatý 16.5mg (z toho železo celkem 13.6mg), Fosforečnan sodný a Fosforečnan disodný 880mg (z toho fosfor 192mg, sodík 84mg, draslík 197mg), Orotát hořečnatý 350mg (z toho hořčík 25mg), Vinburnin 20mg, Sibiřský ženšen (10:1 extrakt) 200mg, Extrakt z kůry Vrby bílé (15% extrakt) 150mg, Extrakt z kakaových bobů (10% theobromin) 25mg, OxyjunTM (Extrakt z Terminalia Arjuna) 250mg.

Složení: 
Kyselina listová, Vitamín B12 (kyanokobalamin), Vitamín C, Síran železnatý, Fumaran železnatý, Glukonan železnatý, Fosforečnan sodný a Fosforečnan disodný, Orotát hořečnatý, vinburnin, Sibiřský ženšen (10:1 extrakt), Extrakt z kůry Vrby bílé (15% extrakt), extrakt z kakaových bobů (10% theobromin), OxyjunTM (Extrakt z Terminalia Arjuna).

Doporučené dávkování: 
Užívejte 2 tablety na lačno 30 minut před tréninkem či závodem další dvě tablety na lačno během dne. Doporučená čtyřdenní přípravná kůra před závodem: 1. až 4. den užívejte 2 tablety 2 krát denně. V den závodu užijte 2 tablety 30 min před startem a 2 tablety v polovině závodu (je-li to možné).

Upozornění: Doporučujeme neužívat lidem s alergií na aspirin nebo lidem s žaludečními vředy. Dbejte na dodržování pitného režimu během užívání produktu. Nepřekračujte maximální denní dávku (4 tablety). Užívání větší než doporučené dávky nepřinese lepší výsledky a může naopak vést k nežádoucím účinkům. Přípravek neslouží k prevenci ani léčbě nemocí či zranění a neměl by být užíván místo léků. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. 
Upozornění pro alergiky: Neobsahuje běžné alergeny

Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.