Mobil: +420 604 803 144
Email: info@m4f.cz

Vitamíny a Minerály

 VITAMÍNY A MINERÁLY

Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během fyzické zátěže, po ní, napomáhá tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, cév, dásní a zubů. Podporuje vstřebávání železa přijimaného stravou a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamin E příznivně ovlivňuje činnost metabolismu bílkovin a glukogenu

Hořčík pro předcházení a akutní řešení svalových křečí.

Draslík určený pro speciální předsoutěžní dietu ( díky schopnosti odvodňovat organismus )

řadit:
vybrat značku:
Amix™ B-Complex obsahuje unikátní směs vitamínů B1, B2, B3, B5, B6, B12, C, E, vápníku, zinku a biotinu..
282,- Kč
GreenDay® B-Complex LIFE+ obsahuje unikátní surovinu Lalmin® B-komplex, která se získává z buněk sušených kvasnic (Saccharomyces cerevisiae), které obsahují zvýšené množství vítamínů B jako je Thiamin, Riboflavin, Niacin, Pyridoxin, Kyselina pantothenová, Kyselina listová, Biotin a Kobalamin. 
249,- Kč
Směs základních minerálů.
313,- Kč
Tobolky s obsahem Koenzymu Q10.
504,- Kč
Green Day® Curcum-IN® Rapid obsahuje patentovanou směs tří kurkuminoidů, obohacenou o extrakt ze zeleného čaje a zelených kávových zrn. 
339,- Kč
Kompletní multivitamín a multiminerál.
323,- Kč
EnzymEx® Multi obsahuje široké spektrum důležitých enzymů. Enzymy v tomto komplexu jsou mikrobiálního původu (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, bakteriální neutrální proteáza).
484,- Kč
GreenDay® HomoCys Block je vitamínový komplex, který se skládá z několika typů B vitamínů, hořčíku, zinku, extraktu z česneku a šípku. 
249,- Kč
Olej vyrobený z krilu je bohatý na esenciální mastné kyseliny, včetně Omega-3 a 6. Kril olej je velmi stabilní, bez obsahu těžkých kovů a je účinnější v lidském těle, než běžné kapsle rybího oleje.
399,- Kč
Lecitin 1200 mg snižuje cholesterol a krevní tlak, pozitivně působí na paměť a klouby, urychluje regeneraci, zlepšuje využitelnost proteinů.
262,- Kč
Amix™ Life’s Vitality je jedním z nejkomplexnějších multivitaminových produktů na trhu. Poskytuje směs vitamínů a minerálů spolu s dávkou ovocných a zeleninový výtažků, antioxidantů, bylin, enzymů a dalších důležitých prvků pro podporu každodenní vitality zejména fyzicky a psychicky vysoce zatížených jedinců.
424,- Kč
Liver Cleanse je jedinečný komplex bylinných extraktů a vitamínů.
525,- Kč
Kapsle se širokou škálou vitamínů a minerálů v tekuté formě obohacené o komplex extraktů několika druhů ovoce a zeleniny a jiných látek jako je koenzym Q10, cholin, citrusové bioflavonoidy, inositol, ženšen a mnoho dalších.
399,- Kč
AMIX™ Multi Mega Stack je směs vybraných vitamínů a minerálních látek. Speciální Vit-Amix™ komplex obsahuje více než 40 důležitých vitaminů a minerálních látek s přídavkem Echinacea Anugustifolia. Multi Mega Stack je předurčen především pro aktivní sportovce a jedince s vysoce náročnou fyzickou a duševní aktivitu.
424,- Kč
Amix™ Muscle FULL-OXYGEN® se skládá z látky Bioferrin® Boost, glukonanu železnatého a vitamínu C.
560,- Kč
MuscleCore® Oxxy-DTOX® je produkt založený na unikátním komplexu ovocno-zeleninových extraktů Oxxynea®.
499,- Kč
Amix™ Opti-Pack Complete & Full je opravdu "univerzální" nutriční suplement, který byl speciálně navržen, aby poskytl sportem zatíženému organismu co nejpestřejší komplex důležitých látek. Jedná se o univerzální doplněk určený zejména tvrdě trénujícím jedincům.
837,- Kč
 Maca je kořenem peruánské rostliny, která je již několik tisíciletí využívána jihoamerickou tradiční medicínou pro své mocné pozitivní efekty na hormonální a imunitní systém. Přezdívá se jí „peruánský ženšen“ nebo „přírodní viagra“.
555,- Kč
AmixTM pH Active Regulator je potravinový doplněk, který byl navržen a vyroben speciálně pro zachování acidobazické rovnováhy v lidském těle..
320,- Kč
 Psyllium husk prášek je derivován ze slupek semen rostliny Plantago Ovata. Obsahuje vysoké množství rozpustné vlákniny.
368,- Kč
 AMIX™ Super Fiber3 Plus+ je prémiový zcela přírodní komplex 3 druhů vlákniny, skládající se z rostlinné (Psillium Husk), živočíšné (Chitosan – pocházející z krůnýřů korýšů) a prebiotické vlákniny (Litesse® Ultra).
393,- Kč
Poskytuje výborný zdroj nenasycené mastné kyseliny Omega 3 (EPA - kyselina eikosapentaenová a DHA - kyselina dokosahexaenová). EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce..
494,- Kč
Super Vit&Mineral Pack je moderní komplex složený z nejdůležitějších vitamínů a minerálů. Bezproblémovou suplementaci zajišťují individuálně balené “denní paky”.
827,- Kč
Amix™ The Cortisol Blocker´s je prémiový produkt založený na unikátní kombinaci světově známého fosfolipidu fosfatidylserinu a extraktu rostliny bakopy drobnolisté.
520,- Kč
Speciální kombinace askorbové kyseliny a extraktu z šípků. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. Dále přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, kůže, dásní a zubů.
199,- Kč
 Speciální kombinace askorbové kyseliny a extraktu z šípků. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. Dále přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, kůže, dásní a zubů
180,- Kč
GreenDay® Vitamin E 400 I.U. LIFE+ je doplněk stravy s vysokým obsahem vitamínu E a vitamínu C, včetně minerálů selenu a zinku. Tato kombinace je vhodná jako ochrana buněk proti oxidativnímu stresu, přispívá k normální funkci imunitního systému během a po intenzivní fyzické námaze a udržení normální pleti, nehtů, vlasů a kostí. 
299,- Kč
Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
414,- Kč
ZMA® je unikátní, americkou spol. SNAC System, Inc. USA patentovaná minerální směs.
585,- Kč
Prémium formule pro aktivní muže s antioxidanty, vitamíny a minerálními látkami. 
215,- Kč
Speciální doplněk výživy a vitamínový komplex pro ženy. 
215,- Kč
Kombinace vápníku a vitamínu D3. Používá se proti křečím.
349,- Kč
 Jeden z nejdůležitějších doplňků stravy, který je však často podceňován!
299,- Kč
Jedinečný přípravek obsahující výhradně přírodní formy vitamínu C (Acerola a Acai Berry), které jsou mnohonásobně biologicky aktivnější, než syntetický vitamín C (kyselina askorbová).
299,- Kč
Zdroj nenasycených mastných kyselin, vysoký obsah EPA/DHA, 1000 mg Omega 3 (30% EPA/DHA) + 5 mg Vitamín E. 
199,- Kč
500 mg Vitamínu C ve speciální kapsli (tzv. Retard), dlouhodobé postupné uvolňování pro lepší absorbci. 
169,- Kč
V 52 je profesionální multivitamínová a multiminerálová formuleobsahující 52 aktivních látek vytvořená speciálně pro osoby s vysokou fyzickou a psychickou zátěží a pro výkonnostní a kondiční sportovce. Obsahuje kromě vitamínů a minerálů řadu dalších účinných látek jako adaptogeny, enzymy a probiotika, a to vše v dávkách, které uspokojí potřeby velmi náročných sportovců. Pokud usilujete o maximalizaci svalové hmoty, potřeba vitamínů i minerálů stoupá, nezapomeňte proto v takovém případě zařadit tento náš produkt do svého jídelníčku! Pokud zároveň chcete snížit podkožní tuk na minimum, oceníte obzvláště vliv V 52 na funkci imunitního systému a snížení míry únavy. 
436,- Kč
Vita C Time Release obsahuje vitamín C, který má v organismu řadu důležitých funkcí. Pro sportovce je významné především to, že vitamín C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Při denní dávce minimálně 200 mg přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, dále přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k dobré činnosti nervové soustavy. Příznivě působí také na psychickou stránku osobnosti. Vitamín C je z produktu Vita C Time Release uvolňován postupně a je doplněn o šípkový extrakt. 
191,- Kč
Nejnovější výrobek firmy FA® nutrition vám dodá všechny nezbytné prvky. 
499,- Kč
Magnesium citrate pulver 500 g 
549,- Kč
Omega 3 
440,- Kč
Zink 100 kapslí zinek 
314,- Kč
Nový, mimořádně účinný produkt obsahující minerály v chelátové (maximálně využitelné) podobě. Je vhodný k doplnění vyváženého jídelníčku všech osob, včetně sportovců. 
261,- Kč
Tablety s vitamínem C a šípky s prodlouženým účinkem (time release). 
135,- Kč
Pure Omega 3  jsou zdrojem nenasycených mastných kyselin, s vysokým obsahem EPA a DHA, které nejsou snadno dostupné v přirozeném jídelníčku.
319,- Kč
AMINO ENER-G RTD je nealkoholický nápoj s obsahem kofeinu, s aminokyselinami, vitaminy, minerály a sladidlem. Obsah BCAA podporuje regeneraci svalů, v jedné porci získáte 5000mg BCAA. 
840,- Kč
Charakteristika: Energy Burst Performance Gel je gel s obsahem cukru, vitaminu C, elektrolytů a kofeinu (pouze v příchuti černý rybíz). Tento produkt je ideální pro vytrvalostní tréninky. Sacharidová složka je vědecky vyvinuta tak, abyste měli dostatečnou energii na dosažení Vašeho nejlepšího času a výkonu. Přidaný vitamin C podporuje imunitní systém. 
1 440,- Kč
Charakteristika: Tablety Hydrator Fizz s obsahem minerálů, vitamínů a kofeinu jsou perfektní pro udržení hydratace během Vašeho závodu nebo vytrvalostního tréninku. 
1 800,- Kč
Multi-V obsahuje 30 sáčků po 5 tabletách na každý den. Obsahuje vitamíny, minerály, rostlinné složky a esenciální mastné kyseliny.
1 050,- Kč
OMEGA 3 (Esseintial Fatty Acids) obsahuje nenasycené mastné kyseliny Omega 3 konkrétně EPA (eikosapentaenová) a DHA (dokosahexaenová), které jsou nezbytné pro tvorbu zdravých buněčných membrán, správnou mozkovou činnost, imunitu a zdraví kardiovaskulárního systému. 
950,- Kč
USN Power & Cramp poskytuje Vašemu tělu životně důležité minerály (sodík, hořčík, vápník, draslík) k udržení správné funkci svalů v namáhavých podmínkách, pomáhá předcházet svalovým křečím a produkci kyseliny mléčné ve svalech.
270,- Kč
Charakteristika: Tablety Pro Energy Chews jsou ideální pro obnovu a doplnění minerálů, energie a vitaminu C během vytrvalostního tréninku, kdy je požadována zvýšená spotřeba energie.
2 040,- Kč
Charakteristika: USN Purefit Hydrating Enduro byl formulován jako lehký osvěžující a funkční nápoj pro sportovce. Doplní ztracené elektrolyty, poskytuje esenciální vitaminy a minerály.
990,- Kč
Charakteristika: USN Purefit Pro Recover je formulován jako potréninkový regenerační nápoj po dlouhodobém vytrvalostním sportovním výkonu i krátkodobém vysoce intenzivním sportovním výkonu.
890,- Kč
Charakteristika: SPORTS ENER-G je produkt zaměřen na dodání energie během dlouhé fyzické aktivity. Je určený pro extrémní sportovní výkon. 
840,- Kč
Produkt ZMAG se stal jedním z nejvyhledávanějších preparátů sportovci napříč všemi sporty.
990,- Kč
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.