Mobil: +420 604 803 144
Email: info@m4f.cz

USN Creatine HMB Armor

Výrobce: USN

Zvolte variantu produktu

baleni cena vč.
DPH
120 Tablet 990,- Kč
Účinné látky jsou chráněny revoluční kapslí se zpožděným uvolňováním, toto uvolňování je klinicky prokázáno. Kapsle je odolná vůči kyselinám v žaludku, tím je zajištěno, že kapsle společně s účinnými látkami projde až do střeva. Takto je zaručena nejen lepší biologická dostupnost, ale také ochrana před žaludečními potížemi často spojenými s užíváním kreatinu. Kreatin zvyšuje fyzickou aktivu při krátkodobém intenzivním tréninku. HMB slouží k ochraně svalů, zrychluje jejich regeneraci a umožnuje tak zlepšení úrovně fyzické výkonosti. Bez obsahu laktózy a lepku. 
Nutriční hodnoty:
Účinné látky v jedné dávce (dvě kapsle): Kreatin monohydrát 3000mg, Beta-Hydroxy Beta-Methylbutyrát (HMB) 1000mg.

Složení: Kreatin monohydrát, Beta-Hydroxy Beta-Methylbutyrát (HMB), Stearát hořečnatý, Hydroxypropylmethyl celulosa, Želatina (kapsle).

Doporučené dávkování: Užívejte 2 kapsle před tréninkem a 2 kapsle po tréninku. Dávku vždy zapíjejte sklenicí vody. Užívejte 4 kapsle denně.

Upozornění: Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Účinek kreatinu bude získán, pouze pokud bude příjem kreatinu minimálně 3g za den kombinovaný s intenzivním tréninkem. Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Přípravek neslouží k prevenci ani léčbě nemocí či zranění a neměl by být užíván místo léků. Dodržujte pitný režim minimálně 2l vody. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Referenční hodnota příjmu pro dospělého člověka je 8400kJ/2000kcal.

Upozornění pro alergiky: Neobsahuje běžné alergeny

Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.