Mobil: +420 604 803 144
Email: info@m4f.cz

USN CREA-X4

Výrobce: USN

Zvolte variantu produktu

baleni prichut cena vč.
DPH
360g pomeranč 990,- Kč
Dobře chutnající nápoj obsahuje kreatin monohydrát jednu z nejlépe prostudovaných a účinných forem kreatinu. Je to ve vodě rozpustná forma s výbornou biologickou dostupností tzn. účinností v těle. Je vědecky ověřeno, že při přívodu alespoň 3g kreatinu denně zvyšuje kreatin fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Bez obsahu laktózy a lepku.

Užitek produktu
: Při přívodu alespoň 3g kreatinu denně zvyšuje kreatin fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. Produkt přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Produkt přispívá díky aminokyselinám a taurinu ke snížení míry únavy a vyčerpání. Taurin pomáhá v absorpci kreatin-monohydrátu do buněk. L-glycin je významný neuropřenašeč a je součástí mnoha bílkovin v těle např. kolagenu, elastinu, které jsou přítomny ve vazech, šlachách a ve chrupavkách.

Účinné látky v 1 porci (10.55g, 1 odměrka):
 L-glycin 1.0g, taurin 1.0g, kreatin 5.0g

Složení:
 Kreatin-monohydrát, kyselina citrónová, kyselina jablečná, L-glycin, taurin, hydrogenuhličitan sodný, aroma, barvivo (Beta-karoten), sladidlo (sukralóza, acesulfam K).

Doporučené dávkování:
 Rozpusťte 1 odměrku (10.55g) ve 150-200ml vody. Užívejte jednu dávku před tréninkem a další může být tělu dodána po tréninku. 

Upozornění:
 Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou stravu. Dodržujte pitný režim. Není určeno pro děti, osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření.  Chraňte před mrazem.

Upozornění pro alergiky:
 Neobsahuje žádné známé alergeny.

Nutriční hodnoty:
Účinné látky v 1 porci (10.55g, 1 odměrka): L-glycin 1.0g, taurin 1.0g, kreatin 5.0g 

Složení: Kreatin-monohydrát, kyselina citrónová, kyselina jablečná, L-glycin, taurin, hydrogenuhličitan sodný, aroma, barvivo (Beta-karoten), sladidlo (sukralóza, acesulfam K). 
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.