Mobil: +420 604 803 144
Email: info@m4f.cz

LSP Tribulus Tribu Intens 90 tablet

Výrobce: LSP nutrition

Zvolte variantu produktu

baleni cena vč.
DPH
90 Tablet 563,- Kč
180 Tablet 990,- Kč
Tribu Intens byl vyvinut na základě kombinace Tribulus terrestris, vitamín E a zinku. Zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi, vitamín E chrání buňky před oxidačním stressem.

Tribulus terrestris rostlina používaná už před 5000 lety v číně a Indii k podpoře hormonální produkce mužů i žen. Za hlavní obsahové látky lze považovat deriváty cholestanu, ergostanu a spirostanu. Tyto sapogeniny po kyselé hydrolýze poskytují diosgenin, gitogenin, chlorogenin, ruskogenin, dioscin a řadu dalsích. V humánních pokusech se směs saponinů a sapogeninů ukázala jako promotor zvýšení hladiny testosteronu. V dávce 750 mg/den se zvýšila hladina LH o 72% a hladina testosteronu o 41%. Pozitvní vliv byl zaznamenán i u spermiogramu. U žen zlepšují látky libido, zlepšují proces ovulace. Tribulus pomáhá tímto nehormonálním zásahem zvýšit atletickou výkonnost. 

Zinek je katalytickou součástí více než 200 enzymů, strukturální součástí řady proteinů, hormonů. Má významný vliv na imunitní systém a činnost mužských pohlavních orgánů. Používá se při mužské neplodnosti a to proto, že zvyšuje plazmatickou hladinu testosteronu. Bylo zjištěno, že zvyšuje sílu a výdrž atletů. 

Tento přípravek je vhodný i pro vegetariány a vegany, jelikož neobsahuje želatinu. 
Nutriční hodnoty:
Složení:
extrakt Tribulus terrestris, dicalcium phosphate, celulosa, stabilizátory dioxid křemičitý a magnesium stearate, rostlinný olej, zinek glukonát 2,2%, vitamín E 1,4%
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota 939 kJ
Sacharidy - uhlohydráty 19.8 g
Bílkoviny - proteiny 9.9 g
Tuky 11 g
Vitamíny a minerály v 1 tabletě:
Vitamín E - tokoferol 10 mg
Zinek 5 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 tabletě:
Tribulus Terrestris extrakt 1264 mg
Dávkování:
1- 2 tablety po zátěži, případně večer před spaním 
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.