Mobil: +420 604 803 144
Email: info@m4f.cz

Stimulanty Energie

 Stimulanty energie jsou doplňky stravy určené ke zlepšení výkonnosti, oddálení únavy a lepší koncentraci na trénink. Díky kombinaci hned několika klíčových a ověřených ingrediencí ze sebe na tréninku dostanete maximum a budete se tak neustále posouvat kupředu.
řadit:
vybrat značku:
C:VOL - Ultra-koncentrovaná anabolická kreatinová směs
"EXTREMNÍ POTRÉNINKOVÁ REGENERACE"
825,- Kč
 Amix™ Anabolic Explosion je produkt, který v sobě účinně kombinuje Tribulus Terrestris extrakt, Taurin, L-Citrulin, ZMA™, HMB a Saw Palmetto.
709,- Kč
 Amix™ ATP Energy je vynikající přípravek s velice silným účinkem na zvýšení hladiny ATP (základní zdroj energie na buněčné úrovni), ideální pro všechny silově vytrvalostní a rychlostně vytrvalostní sporty. Podporuje lepší využití kyslíku při zátěži, zvýšení síly a celkové výkonnosti.
800,- Kč
 Amix™ Beta Ecdyx obsahuje extrakt pocházející z rostliny Cyanotis Arachnoidea s 90ti % obsahem Beta-Ecdysteronu (20-Beta-Hydroxyecdysterone).
801,- Kč
 CatuaBolix je velice účinná kombinace extraktu Catuaba a extraktu Muira Puama.
525,- Kč
Amix CellEx™ Unlimited e extrémní předtréninková pumpa - komplex Muscle Cell & N.O.
618,- Kč
 L-Citrulin Malát v kapslové formě.
445,- Kč
 D-AA Max Pure je nový revoluční doplněk výživy založený na základě účinků D-Asparagové kyseliny. Jedná se o neesenciální, přirozeně se vyskytující aminokyselinu.
686,- Kč
 Diosgen je extrakt získávaný z přírodní byliny Dioscorea villosa, která má vysoký obsah steroidních sapogeninů. Pomáhá podporovat produkci testosteronu a estrogenu.
365,- Kč
AMIX™ Ecdy Sterones je svým složením doslova „legální bezpečnou náhradou anabolických steroidů“. Jedná se o efektivní směs silně anabolických stimulátorů, určenou zejména pro silové a silově vytrvalostní sporty, zaručující maximální podporu vašeho tréninkového snažení.
883,- Kč
 GAMMA ORYZANOL Shamman je rostlinný výtažek se silným anabolickým účinkem. Jedná se o bezpečnou přírodní alternativu syntetických anabolických steroidů. Zvyšuje hladinu testosteronu a podporuje růst buněk. Gamma Oryzanol stimuluje uvolňování endorfinů.
525,- Kč
Iso-Gel™ Carbohydrate Smart Snack je skvěle chutnající energetický gel vyrobený z mimořádně koncentrovaného komplexu kvalitních sacharidů s rychlým nástupem účinku a následným pozvolným přísunem energie. Ideální sportovní doplněk stravy pro zvýšení a udržení hladiny energie před, během a po cvičení.
30,- Kč
Iso-Gel Energy SHOCK.
36,- Kč
 Iso-Gel™ Recovery je sportovní gel ideální pro použití ke konci výkonu a ihned po něm. Obsahuje koncentrovaný komplex sacharidů s pozvolným vstřebáváním a účinnou směs látek jako jsou aminokyseliny BCAA, L-Glutamín, L-Arginin, Beta-Alanin, L-Citrulin, Dimethylglycine a komplex důležitých minerálů. Ideální doplněk stravy speciálně vyvinutý pro extrémně zatížené sportovce. Obsažený hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
40,- Kč
 Maximum GH Stimulant je speciální kombinací aminokyselin doplněná o vitamín B6, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a přispívá k regulaci hormonální aktivity.
474,- Kč
Amix Hell's NO2 jsou kapsle s obsahem L-Argininu a kombinace vitamínů B6 a B12, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální činnosti nervové soustavy.
626,- Kč
 MuscleCore® MuscleDrol® je doplněk stravy s unikátním extraktem z borovice lesní - Taxadrol®. 
550,- Kč
Amix MyoCell® 5 Phase je nejpokročilější all-in-one předtréninková formule založená na vysokých dávkách účinných složek bez plnidel a podobných látek.
891,- Kč
 Amix™ MyoSterones je kombinací vysoce kvalitního extraktu Parchy Saflorové, neboli Maralího kořenu s vysokým obsahem ecdysteronů a bylinným komplexem.
799,- Kč
 AMIX™ MytoTest V3 je extrémně silný stimulant produkce přirozeného testoteronu, vyvinutý ve spolupráci s profesionálními sportovci Amix Teamu. 
880,- Kč
AMIX™ MytoTest V3 je extrémně silný stimulant produkce přirozeného testoteronu.
880,- Kč
 Amix TestoFUEL je revoluční doplněk stravy s jediným cílem zvýšit přirozeně hladinu testosteronu.
433,- Kč
 Amix™ Tribu-ZMA® - doplněk stravy. Amix™ Tribu-ZMA® kombinuje vysoce účinný rostlinný extrakt Tribulus Terrestris (90% steroidních saponinů) a patentově chráněný minerální komplex ZMA®.
686,- Kč
 Koncentrovaný extrakt (40% steroidních saponinů) z rostliny Tribulus Terrestris. Velice silný přírodní stimulant podporující zvyšování hladiny testosteronu.
494,- Kč
 Vysoce koncentrovaný extrakt (90% steroidních saponinů) z rostliny Tribulus Terrestris. Velice silný přírodní stimulant podporující zvyšování hladiny testosteronu.
585,- Kč
 Tribusten™ kombinuje vysoce kvalitní Tribulus Terrestris a komplex tzv. "testosteronových stimulátorů" Saw Palmetto, Muira Puama, Panax Ginseng, Cucurbita Pepo, Avena Sativa and Cordyceps Sinensis. Tyto čístě přírodní látky napomáhají stimulovat zvyšování hladiny testosteronu a ještě více znásobují účinky Tribulusu.
595,- Kč
Black Blood CAF+ je komplexní předtréninkový přípravek s extrémním účinkem
546,- Kč
Nadupaný extra silný předtréninkový přípravek, který z vás při tréninku dostane maximum!
650,- Kč
 Nejsilnější legální anabolický přípravek, který ovlivňuje hladinu testosteronu bez vedlejších účinků.
799,- Kč
Nitrix® 2.0 od BSN představuje pokrok mezi předtréninkovými doplňky.
759,- Kč
Tréninková pumpa od BSN
599,- Kč
Tréninková pumpa od BSN
249,- Kč
Perfektní předtréninkový stimulant od osvědčené značky Cellucor.
799,- Kč
Unikátní předtréninkový produkt s přidanými sacharidy.
975,- Kč
Luxusní předtréninkový suplement určený především pro soustředěnější trénink v rýsovací fázi.
599,- Kč
Ultimátní před tréninkový suplement na sílu, soutředění a pumpu.
749,- Kč
Díky produktu Actinox® budete konečně moci trénovat jako profesionálové!
959,- Kč
Profesionální produkt určený pro maximalizaci všech sportovců.
42,- Kč
Coffy Stimulant je výrobek s nejvyšším povoleným obsahem kofeinu 200 mg v jedné tabletě.
216,- Kč
Pumpa pro pokročilé.
799,- Kč
Express Energy Gel je unikátní energetizující produkt od Extrifitu.
26,- Kč
 Hellgel ® je výrobek z řady NO stimulantů, které jsou jedním z hlavních trendů sportovní výživy určené pro sportovce silových sportů v poslední době.
39,- Kč
Hellnox je profesionální přípravek z nejvyšší kategorie stimulantů produkce NO. Hellnox je určený pro maximalizaci silového výkonu.
959,- Kč
 L-arginin je endogenní aminokyselina přirozeně syntetizována v lidském organismu. 
390,- Kč
 extra účinný předtréninkový stimulant
599,- Kč
Předtréninkový stimulant nové generace navržený za účelem vyvolání silného stimulačního efektu fungujícího na principu.
559,- Kč
 Předtréninkový stimulant nové generace navržený za účelem vyvolání silného stimulačního efektu fungujícího na principu „svalové pumpy”.
749,- Kč
Fitness Authority Pump CORE 500 g - svalová pumpa obsahující pouze ověřené a účinné látky.
640,- Kč
Gaspari Nutrition SuperPump MAX - vám poskytne všechny potřebné složky ve správném poměru. Už nemusíte brát několik předtréninkových přípravků, abyste si zajistili pokrok. Stačí vám Superpump MAX, produkt s nejpokročilejším množstvím účinných složek
950,- Kč
Maxon Pure Strength jestli znáte nejsilnějšího muže planety BRIANA SHAWA, tak nyní víte, kam si chodí pro tu brutální chlapskou sílu 
1 199,- Kč
PRE-GRO MAX je již 2.generace veleúspěšné americké předtréninkovky odiSatori. Ještě výkonnější a účinnější efekt napumpování než v předchozí verzi. 
985,- Kč
Ultra vysoce koncentrovaná Pre-Workout Formula 
1 115,- Kč
 Cell Plex pre workout formula 
1 157,- Kč
Tribu Intens byl vyvinut na základě kombinace Tribulus terrestris, vitamín E a zinku 
563,- Kč
Novinka od MuscleTech nastavuje novou laťku mezi před-tréninkovými formulemi hodně, hodně vysoko.
390,- Kč
Váš trénink může být konečně tak tvrdý a intenzivní, jak jste si jej přáli.
672,- Kč
Explosin je unikátní před-tréninkový suplement pro nekompromisní trénink.
747,- Kč
Profesionální produkt pro stimulaci těla před fyzickou aktivitou, sestavený dle maximálních možností evropské legislativy. Obsahuje nejúčinnější látky, uznávané odbornou veřejností, které zaručí maximální efekt napumpování svalstva a posunutí hranice fyzického výkonu.
675,- Kč
NITROX-PUMP představuje extrémně silnou kombinaci ingrediencí pro zvýšení výkonu. Posuňte váš trénink na novou úroveň s tímto nepřekonatelným boostrem.
719,- Kč
Předtréninková směs kreatinu, argninu a aminokyselin od Superior 14. 
648,- Kč
USN B4-Burn je předtréninkový nápoj s aminokyselinami, vitamíny, minerály a účinnými extrakty z rostlin. 
1 290,- Kč
 USN B4-Bomb je předtréninkový nápoj s aminokyselinami, vitamíny, minerály a účinnými extrakty z rostlin. 
1 350,- Kč
SPIKE SHOCK EXTREME ENERGY je nealkoholický energetický nápoj s obsahem kofeinu, L-taurinu, L-karnitinu, beta-alaninu, vitamínů skupiny B a sladidly.
840,- Kč
Charakteristika: VO2 Max pomáhá maximalizovat využití vitální kapacity plic a zásobení svalů kyslíkem. Tím přispívá k lepším výkonům vytrvalostního a dlouhodobějšího charakteru.
475,- Kč
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.