Mobil: +420 604 803 144
Email: info@m4f.cz

USN SPIKE SHOCK EXTREME ENERGY

Výrobce: USN

Zvolte variantu produktu

baleni prichut cena vč.
DPH
12x375ml Berry 840,- Kč
12x375ml Kiwi-lime 840,- Kč
SPIKE SHOCK EXTREME ENERGY je nealkoholický energetický nápoj s obsahem kofeinu, L-taurinu, L-karnitinu, beta-alaninu, vitamínů skupiny B a sladidly. Beta alanin a taurin maximalizuje výkon na cestách. Kofein zvyšuje energii během dne a Vitaminy skupiny B podporují metabolismus a snižují únavu a vyčerpání. SPIKE SHOCK EXTREME ENERGY je k dostání ve dvou příchutích. Bez obsahu laktosy a lepku.

Průměrné výživové hodnoty ve 100ml:
 Energetická hodnota 2kJ/1kcal, Zanedbatelný obsah Tuků, Sacharidů, Vlákniny, Bílkovin a Soli.

Vitaminy a minerály ve 375ml:
 Vitamin B6 1.4mg, Vitamin B12 2.5µg.
Účinné látky ve 375ml: L-Taurin 1000mg, Arginin AKG 500mg, Beta-Alanin 500mg, N-Acetyl-L-Karnitin 300mg, Kofein anhydrid 110mg.

Nutriční hodnoty:
Složení: Voda, Regulátor kyselosti (Kyselina jablečná, Kyselina citronová), L-Taurin, Protispékavé složky (Oxid křemičitý), Arginin alfaketoglutarát, Beta-alanin, N-Acetyl-L-Karnitin, Aroma, Konzervanty (Sorbát draselný, Benzoát Sodný), Kofein Anhydrid, Sladidla (Sukralosa, Steviol glykosidy), Barvivo (Tartrazine**, Carmosine**, Brilantní modř), Pyridoxin HCl, Kyanokobalamin. ** - Může mít nepříznivý vliv na pozornost a aktivitu dětí.

Doporučené dávkování:
 Nedoporučuje se užívat více než 2 nápoje za den. Požadovaný účinek očekávejte do 30 minut po vypití, podávejte chlazené a nekombinujte s alkoholem.

Upozornění:
 Obsahuje kofein (110mg v jednom nápoji), nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku, přemíra kofeinu může vést k bušení srdce, úzkosti, nevolnosti, závrati a nespavosti. Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Přípravek neslouží k prevenci ani léčbě nemocí či zranění a neměl by být užíván místo léků. Není určeno pro děti, těhotné, kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Po otevření uchovávejte v chladničce. Spotřebujte do dvou dnů od otevření. Chraňte před mrazem. Referenční hodnota příjmu pro dospělého člověka je 8400kJ/2000kcal
Upozornění pro alergiky: Neobsahuje běžné alergeny.


Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.