Mobil: +420 604 803 144
Email: info@m4f.cz

Sirup Moštěnický Sirup Malina

Výrobce: Alavis
Vaše cena:
133,- Kč
ks
 

Popis produktu

  • Sirup ovocný Malina 700ml - extra hustý sirup vynikající chuti. Ředí se v poměru 1:14! Neobsahuje konzervační látky, umělá barviva a sladidla. Podíl ovocné složky 10%.
  • extra hustý, s bezkonkurenčním poměrem ředění 1:14

výhradně český produkt, typický regionální výrobek 10% uvedeného druhu ovoce sirup je vyroben bez konzervantů, bez umělých barviv a sladidel 10,5 l osvěžujícího nápoje z jedné láhve

Sirupy jsou jedno druhové, ale i ze směsi lesních plodů. Jsou vyráběny tradiční osvědčenou metodou. Sirupy neobsahují alkohol, takže je rádi používají i děti. Účinky sirupů jsou srovnatelné, s účinky ovocných štáv a moštů. Pomáhají, jak v prevenci, tak při již vzniklých potížích. Používat se mohou k přípravě teplých, či studených nápojů. Například do čajů, k naředění s vodou jako šťáva.

V současné době nabízíme 10 příchutí Moštěnického sirupu. Vysoká kvalita určující bezkonkurenční poměr ředění vychází z poctivé 10% ovocné složky a to vše bez přidané jablečné šťávy. Bio sirupy jsou výhradně české produkty. Typický regionální a farmářský výrobek.

Složení: cukr, šťáva z koncentrátu z malin, kyseliny:(kyselina citronová), aroma, disperzní činidla:(propylenglykol), barviva:(koncentrát z ibišku a mrkve)

Doporučená příprava: koncentrát řeďte studenou pitnou vodou v poměru 1:14

Výživové údaje na 100g koncentrátu:

  • Energetická hodnota: 1120 kJ /266 kcal
  • Sacharidy: 65,8 gCukry (sacharóza):62,4 gBílkoviny: < 0,1gNaCl (chlorid sodný): < 0,1gVláknina: < 0,1gVeškerý tuk: < 0,1g

Balení: 700 ml (900 g)

Skladovací podmínky:

Skladujte v temnu při teplotě od +5° do + 20°C. Po otevření spotřebujte do 30 dnů.

Náš tip:

Ochutnejte také BIO moštěnickou řadu sirupů: Jablko, Rakytník, Malina, Černý Rybíz

V naší nabídce naleznete také další výborné sirupy z naší nabídky.

Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.