Mobil: +420 604 803 144
Email: info@m4f.cz

SCITEC SUPER 7 1300G

Výrobce: Scitec

Zvolte variantu produktu

baleni prichut cena vč.
DPH
1300g Mléčná čokoláda 799,- Kč
 
SCITEC SUPER 7 1300G
Současná legislativa EU nám neumožňuje popisovat všechny účinky tohoto produktu podrobně.
SUPER 7 je nová, vysoce účinná super směs složená ze 7 typů kvalitních, živočišných zdrojů bílkovin, včetně syrovátky, kaseinu, mléka a vaječného bílku. Obsahuje také patentovaný proteinový hydrolyzát PeptoPro ®. PeptoPro ® je enzymaticky předtrávený, což znamená, že se skládá hlavně z malých peptidů aminokyselin.
Vzhledem k tomu, že aminokyseliny a absorpční kinetika se vzájemně doplňují, výsledkem je vyvážený proteinový vzorec, který lze užívat kdykoliv během dne a to i před spaním.
SUPER 7 poskytuje kompletní spektrum aminokyselin, včetně všech 9 důležitých aminokyselin (např. histidin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, fenylalanin, threonin, tryptofan, valin), jež jsou považovány za nezbytné pro organismus a jež si tělo samo nedokáže vytvořit.
Co odlišuje SUPER 7 od jiných bílkovinných vzorců, je přidání několika funkčních složek. Jedna skupina obsahuje esenciální mastné kyseliny.  Lněný olej je skvělým zdrojem alfa kyseliny linolové (ALA).
Ve druhé skupině funkčních účinných složek jsou trávicí enzymy bromelain a papain. Jedna z dalších vlastností SUPER 7 s čokoládovou příchutí je extra vysoký obsah kakaa, u něhož byly vědeckými studiemi prokázány silné antioxidační účinky. A na závěr, SUPER 7 neobsahuje aspartam, má vynikající chuť a krémovou texturu.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:
  • 1 dávka je 30g (1 odměrka).
  • Smíchejte 1 dávku (30g) s 300ml vody a vypijte nejlépe ihned po tréninku.
 
Nutriční hodnoty:

 
Nutriční hodnoty 30 g (1 dávka - 1 odměrka)
Energetická hodnota 495 kJ/118 kcal
- z tuků 67,2 kJ/16 kcal
Bílkoviny  20,5 g
Sacharidy 3,5 g
Cukry 3 g
Tuky 1,8 g
Cholesterol  52 mg
Sodík  48 mg
Draslík 137 mg
Trávící směs enzymů 
(Papain, bromelain) 
22 mg


SLOŽENÍ:
  • Proteinová směs Super 7 (80% syrovátkový koncentrát sepsán CFM mikrofiltrací za studena, ultrafiltrovaný mléčný izolát – obsahuje neupravený micelární kasein a syrovátku přírodního původu, syrovátkový izolát vyrobený příčnou ultra mikrofiltrací, enzymaticky předtrávených PeptoPro hydrolyzát mléčného proteinu, obsah malých peptidů 60%, zahuštěný a instantizovaný syrovátkový koncentrát vyrobený příčnou membránovou filtrací, protein z vaječného bílku, kaseinát sodný), kakaový prášek, Amino Shuttle 4 (dextróza, L-glutamin), papain, bromelain, prášek z lněných semen, prášek z konjugované kyseliny linolové, přírodní a umělé aroma (čokoláda), karagenan, xanthan, acesulfam K, sukralóza.UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY:
  • vyrobeno z mléka. Vyrobeno v zařízení zpracovávající mléko, sóju, vaječné bílkoviny, lepek a ořechy.
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.