Mobil: +420 604 803 144
Email: info@m4f.cz

SCITEC MASS 20

Výrobce: Scitec

Zvolte variantu produktu

baleni prichut cena vč.
DPH
1750g 516,- Kč
SCITEC MASS 20 
Současná legislativa EU nám neumožňuje popisovat všechny účinky tohoto produktu podrobně.
Lidský organismus je velmi citlivý na poruchy rovnováhy energie. Bez potřebného množství energie není možné vykonávat intenzivní fyzickou aktivitu, zhorší se proces regenerace a zastaví se hypertrofie svalstva. MASS 20 obsahuje čistý kreatin monohydrát. MASS 20 obsahuje mléčnou syrovátku, nejúčinnější a nejefektivnější zdroj proteinu. Syrovátkový koncentrát vyrobený ultrafiltrací obsahuje důležité mikrofrakce imunoglobulinu, laktalbuminu, laktoferinu a laktoglobulinu. Výrobek neobsahuje fruktózu, ani sacharózu.
Bílkovinovou část přípravku tvoří nový druh zdroje bílkovin z mléčné syrovátky a Promax Plus-kombinace koncentrátu bílkoviny z mléčné syrovátky a izolátu pšeničné bílkoviny. Pšeničná bílkovina obsahuje vysoký podíl glutaminu-téměř 33%. Glutamin je nejhojněji se vyskytující aminokyselina ve svalové tkáni, proto je nutné jej tělu dodávat ve větším množství. MASS 20 obsahuje kombinaci uhlohydrátů s rozdílnými ukazateli vstřebávání - dextróza, maltodextrin. MASS 20 je doplněn Creapure monohydrátem kreatinu. V každé dávce jsou navíc vitamíny, které zajišťují doplnění potřebných vitaminů pro organismus po tréninku. Mass 20 můžete užívat i místo stravy, protože tak přijmete nápoj s naplánovaným množstvím kalorií, jehož účinek je jednoznačnější, než u narychlo zkonzumovaného jídla. Výrobek je možné kombinovat s jinými přípravky.

DÁVKOVÁNÍ:
  • ihned po tréninku, kdy se organismus snaží doplnit odbourané bílkoviny a nosiče energie, druhou dávku doporučujeme před spaním.
 
Nutriční hodnoty:
TABULKA NUTRIČNÍCH HODNOT:
Kcal 186
uhlohydrátů 35 g
bílkoviny 10 g
tuky 0,7 g
Creapure monohydrát kreatinu 500 mg
sodík 122 mg
Potassium 33 mg
Taurin 750 mg
Glutamin 500 mg
Isoleucin 222 mg
Leucin 162
Valin 96 mg
INFORMACE:
  • potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce
 
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.