Mobil: +420 604 803 144
Email: info@m4f.cz

USN Power & Cramp

Výrobce: USN

Zvolte variantu produktu

baleni cena vč.
DPH
30 Tablet 270,- Kč
Hořčík přispívá k normálnímu metabolismu a udržení správné funkčnosti nervů a svalů. Také přispívá k elektrolytické rovnováze a správné rovnováze pH. Vitamin B6 je nezbytný pro správný transport železa, snižuje únavu a vyčerpání, Zapojuje se také do správného fungování nervové soustavy. USN Power & Cramp byl vědecky vyvinut pro zaručení nejvyšší úrovně účinnosti, pro zlepšení Vašeho výkonu a zotavení. Produkt neobsahuje průmyslově vyráběná aromata, barviva, sladidla ani konzervanty. Bez obsahu laktózy a lepku. 
Nutriční hodnoty:
Průměrné výživové hodnoty v jedné porci (2 tablety): Hydrogenuhličitan sodný 300mg (z toho Sodík 82mg), Vitamin B6 5mg, Uhličitan vápenatý 150mg (z toho Vápník 60mg), Uhličitan hořečnatý 250mg (z toho Hořčík 71mg), Fosfát didraselný 50mg (z toho Draslík 22mg a Fosfor 9 mg), Taurin 100mg. 

Složení
: Hydrogenuhličitan sodný, Vitamin B6, Uhličitan vápenatý, Uhličitan hořečnatý, Fosfát didraselný, Taurin.

Doporučené dávkování
: Před a během cvičení užijte 2 tablety 30 minut před začátkem cvičení a další 1 tabletu po hodině cvičení. Po cvičení: Užijte 2 tablety 30 minut po cvičení a další 2 tablety před spaním. Pro optimalizaci absorpce přípravku lze užívat 2-4 tablety denně před spaním. Během přípravy na závody užívejte 3 tablety dvakrát denně po dobu 3 dní před závodem. Referenční hodnota příjmu pro dospělého člověka je 8400kJ/2000kcal.

Upozornění
: Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku (10 tablet). Neslouží k prevenci ani léčbě nemocí či zranění a neměl by být užíván místo léků. Jestliže máte jakékoli zdravotní potíže, konzultujte užívání s Vaším lékařem. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem.

Upozornění pro alergiky: 
Neobsahuje běžné alergeny
Balení: 30 kapslí
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.