Mobil: +420 604 803 144
Email: info@m4f.cz

Whey Protein TEST 2016/2017 - Nejlepší Syrovátkové proteiny

 

V tomto článku najdete test TOP 5 syrovátkových proteinů, které byly testované v německých laboratořích.
Na testu se podíleli i uživatelé produktů.

Hodnocená kritéria:
-chuť
-přísady
-zkouška rozpustnosti
-poměr cena/výkon
-obsah aspartamu

 

#1 ESN Designer Whey Protein

ESN Designer Whey protein je velmi dobře vyvážený. Skládá se především ze syrovátkového izolátů. Kontroverzní sladidlo aspartam byl kompletně odstraněn.  Ceně je střední, ale vzhledem k vysoce kvalitním ingrediencím, jako BCAA a L-glutamin, je cena oprávněná. ESN je německý výrobce a má již významné jméno na trhu doplňků. Sacharidy a tuky do značné míry ESN Designer Whey protein snižuje.


#2 Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard

Ne nadarmo tento produkt vyhrává cenu z nejlepších syrovátkových proteinů již několik let. Různé kulturistika časopisy a přední globální statistiky prodeje. Kdyby to bylo v testu syrovátkových proteinů výhradně na kvalitu, Whey Gold Standard by dosedl na trůn.
Na druhém místě se umístil z důvodu vysoké ceny, která hrála roli v bodování.

#3 Scitec Nutrition 100 % Whey Protein Professional

Nutrition Whey Protein Professional je čistý syrovátkový protein, není ve směsi s jinými proteiny, a je tedy prakticky bez tuku a cukru, nikoli jako obvykle v izolované syrovátkové bílkoviny
Je potřeba zdůraznit, že tento protein má 
nízký obsah mléčného cukru, takže Scitec Nutrition Whey Protein Professional je ideální protein pro lidi, kteří trpí nesnášenlivostí laktózy.

#4 Bodylab24 Whey Protein

Velmi zajímavě zpracované balení. Snadná uchovatelnost a přenosnost. Všech osm esenciálních aminokyselin a deset nepodstatných aminokyselin. Všechny aminokyseliny jsou stejně důležité, bez ohledu na to jestli jsou podstatné nebo nepodstatné. Potřeba pro různé aminokyseliny je individuální, v závislosti na věku a psychické a fyzické zátěži. U dvou kilogramů vysoce kvalitního proteinu je výstupní cena poměrně nízká. 

Proto: Palec nahoru za vynikající poměr ceny a kvality. 

#5 Frey Nutrition Triple Whey

 

Produkt Frey Nutrition Triple Whey se vyznačuje zvláště komplexním výrobním procesem. Suplementy podporují fyziologii vyvážené stravy. Splňují nejvyšší standardy kvality při výrobě. Absolutní prémiový výrobek představuje Triple Whey protein od Frey Nutrition. Skládá se ze tří složek – koncentrát, izolát a hydrolizát.

Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.