Mobil: +420 604 803 144
Email: info@m4f.cz

Sušené maso

 
 Budování svalů a dodržování jídelníčku k sobě naprosto neodmyslitelně patří. Určitě jste už ale zažili situaci, kdy se nehodí vytahovat krabičku a začít se ládovat kuřecím masem s rýží, nebo jste uvízli v koloně a několik následujících hodin zřejmě strávíte na silnici. Všechny tyhle problémy může vyřešit sušené maso, které je podle nás tou nejlepší svačinou na cesty nebo do podobných situací.

Proberme si ze všeho nejdříve benefity sušeného masa v bodech:

· Všechny důležité nutriční hodnoty zůstávají zachovány

· Má minimum kalorií a minimálně 40% obsah bílkovin

· Je skvělým řešením pro všechny, kdo nestíhají pravidelně jíst

· Nepotřebuje žádnou tepelnou úpravu

· Má dlouhou dobu trvanlivosti · Díky kvalitním bílkovinám podpoříte nárůst svalů a regeneraci, ať už jste kdekoliv
 

 

Jak se vyrábí?

Výroba sušeného masa je naprosto jednoduchá, jen zabere velmi mnoho času. Ze všeho nejdříve se kvalitní maso s minimem tuku nakrájí na plátky a naloží se do marinády. Po několika hodinách marinování můžeme maso vytáhnout a začít sušit. Horkovzdušné trouby zvládnou maso vysušit během 4-5 hodin, u obyčejných to může trvat 7-8 hodin. Hotové maso bezpečně poznáte podle toho, že se dobře zlomí a neobsahuje téměř žádnou vodu.

 

Kdo ho ocení?

Sušené maso v praktickém sáčku ocení snad každý kulturista a nadšenec zdravé výživy. Své opodstatnění má v případech, kdy nestíháte jíst nebo připravovat jiné jídlo, při náročných cestách v autě, festivalech nebo jen tak při sledování televize. Sušené maso je v podstatě zdravou náhradou chipsů nebo přesolených arašídů. Stačí jenom otevřít balíček a sníst, nepotřebuje žádnou tepelnou úpravu ani nic podobného.

 

A co proteinové tyčinky?

Většina výrobců velmi propaguje proteinové tyčinky coby ideální zdroj energie na cestách. Pojďme si je tedy rychle srovnat nutriční hodnoty těchto tyčinek s naším sušeným masem. Proteinové tyčinky obsahují zpravidla kolem 20% bílkovin, zbytek tvoří jednoduché cukry a tuky. Sušené maso obsahuje 40% a více bílkovin, žádné zbytečné tuky ani sacharidy. Pokud tedy držíte jakoukoliv dietu, je sušené maso podstatně lepší volbou. Jestli Vás ale jen honí mlsná a vy chcete sáhnout po zdravější variantě cukrovinek, jsou proteinové tyčinky tím pravým ořechovým.

 

A jaké sušené maso si mám tedy vybrat?

Na závěr pro Vás máme jedno doporučení, jaké sušené maso si vybrat. V nepřeberném množství takových výrobků si vždy zkontrolujte, aby v sušeném masu bylo opravdu jen sušené maso, sůl, která je nezbytná už kvůli procesu sušení a případně i nějaká „příchuť“- nejlépe bylinky, pepř, česnek atp. Kvalitní sušená masa by neměla obsahovat konzervanty, barviva, změkčovadla ani ochucovadla. Pokud chcete doporučit konkrétní produkt, tak Vám s klidným svědomím můžeme navrhnout Royal Jerky, které je vyrobené výhradně z hovězího masa od českého dodavatele a jeho chuť si zamilujete tak, jako jsme si ji zamilovali my.

Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.