Mobil: +420 604 803 144
Email: info@m4f.cz

LSP New level creatine 3.0 1500 g

Výrobce: LSP nutrition

Zvolte variantu produktu

baleni prichut cena vč.
DPH
1500g Raspberry 944,- Kč
Byl vyvinut týmem LSP® a navržený speciálně pro vysoké nároky výkonnostních sportovců. Byl testován před uvedením na trh intenzivně sportovci z LSP® týmu několik měsíců. Testovali nejen účinnost a snášenlivost a byl shledán vysoce efektivním.
Kombinace kreatinu, BCAA a dalších aminokyselin podporuje kvalitní údržbu a výstavbu nových silných svalů. Zvláště užitečnou kombinací je námi vyvinutá Tri-Carb komplex. Díky tomuto je sacharidy pokryt nejen rychlý, ale i střední a dlouhý výkon.
Další předností je použití speciálního Alkaline pufrovaného kreatinu (Krea Base®) - ten je považován za nejúčinnější Kreatin a v kombinaci s BCAA v poměru 10: 1: 1 (L-leucin, L-isoleucin, L-valin) a Tri-Carb transport matrixem (amylopektin, maltodextrin, dextróza) a L-glutaminem - má za výsledek kvalitní a tvrdý trénink. Navíc esenciální (nezbytná) aminokyselina L-citrulin - podporuje úroveň argininu v krvi a zázvor který je nyní považován za nový objev v oblasti sportovní výživy spolu s vitaminem D (přispívá k udržení normální funkce svalů.

Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při silovém tréninku v rámci krátkodobého intenzivního cvičení. Pozitivní efekt nastává u denního příjmu 3 g kreatinu (ekvivalent porce New level Creatine® 3.0). 
Nutriční hodnoty:
Složení:
Kukuřičný škrob, dextróza, maltodextrin, L-glutamin, Krea Base® (kreatin monohydrát, zvlhčující látka sorbitol, regulátor kyselosti fosforečnan vápenatý, L-arginin, uvolňující látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin),), L-leucin, L-citrulin malát, zázvor, L-isoleucin, L-valin, aroma, barvivo z červené řepné šťávy ve formě prášku, sladidlo sukralóza, Vitamin D
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota 1501 kJ
Sacharidy - uhlohydráty 67 g
Bílkoviny - proteiny 19.5 g
sůl 0.1 g
z toho cukry 26 g
Tuky 0.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Vitamíny a minerály ve 100 g výrobku:
Vitamín D - kalciferol 30 mcg
Aminokyseliny ve 100 g výrobku:
L-Glutamin 10000 mg
L-Isoleucin 750 mg
L-Leucin 7500 mg
L-Valin 750 mg
Obsah ostatních účinných látek ve 100 g výrobku:
Citrulin Malate 6000 mg
krea-base alkaline PH buffered creatine 9500 mg
Zázvor 4000 mg
z toho kreatin 6000 mg
Dávkování:
50 g prášku (2 vrchovaté polévkové lžíce), promíchejte ve 400 ml vody. Pro dosažení maximálního tréninkového výkonu konzumujte jednu porci přibližně 30 minut před cvičením.
 Neužívejte, jste-li alergičtí na kteroukoliv složku přípravku.
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.