Mobil: +420 604 803 144
Email: info@m4f.cz

iSatori HYPER-GRO 1000g

Výrobce: Isatori

Zvolte variantu produktu

baleni prichut cena vč.
DPH
1000g 999,- Kč
 • iSATORI Hyper-Gro™  1000g
  HYPER-GRO GAINER DO OBJEMU PRO ČISTOU SVALOVOU HMOTU
   
 • Buduje Svaly, Zvyšuje Sílu, Urychluje Regeneraci
 • 50/50 Poměr „Čistých“ Sacharidů/Bílkovin, Posílen o BIO-GRO
 • Lahodný Koktejl, Dostupný ve čtyřech příchutích


 iSatori kolostrum světové kvality - IRON ADDICT - CT FletcherSVALYiSatori | Iron Addiction | CT Fletcher | kupuj na FitnessMuscle.eu
Hyper-Gro s 5-fázovou směsí instantních bílkovin s hovězí bílkovinou jako zdrojem #1 a posílen o Bio-Aktivní peptidy v Bio-Gro™, podpoří maximální růst svalové hmoty bez zbytečného nabírání tuku.
 
iSatori kolostrum světové kvality - IRON ADDICT - CT FletcherSÍLA
Hyper-Gro s 5-fázovou směsí instantních bílkovin s hovězí bílkovinou jako zdrojem #1 a posílen o Bio-Aktivní peptidy v Bio-Gro™, podpoří maximální růst svalové hmoty bez zbytečného nabírání tuku.
 
 iSatori kolostrum světové kvality - IRON ADDICT - CT FletcherREGENERACE
Pokud Hyper-Gro užíváte jako po-tréninkový šejk, naplní vaše svaly směsí čistých (bez cukru) sacharidů, které doplní vaše zásoby glykogenu a urychlí regeneraci.
.Jak užívat HYPER-GRO?
Jako doplněk stravy rozmíchejte jednu odměrku v 300-400ml vody nebo nízkotučného mléka (pro víc kalorií nebo hustější konzistenci) a vypijte do jedné hodiny po tréninku. Pro maximální výsledky doporučujeme při intenzivních silových trénincích užívat i druhou dávku kdykoliv během dne. V netréninkové dny užívejte jednu až dvě odměrky jednou až dvakrát denně.

Co je Hyper-Gro?
Hyper-Gro, první mass gainer pro čistý objem, posílen o Bio-Aktivní Peptidy z Bio-Gro™, je vědecky navržen pro pomoc tvrdě trénujícím sportovcům, jako jste vy, nabrat svalovou hmotu bez nechtěného tuku!
V čem se liší od jiných proteinů nebo gainerů?
iSatori uvádí na trh zcela nový druh gainerů… Hyper-Gro byl navržen jako nízko kalorický simulátor růstu svalové hmoty. Každá kalorie v hustém a chutném šejku Hyper-Gro se počítá a povede k co nejefektivnějšímu růstu svalů, bez nabírání nechtěného tuku. Se sílou izolátu hovězí bílkoviny jako primárního zdroje bílkovin, obohacený o kvalitní, čisté sacharidy a navíc o Bio-Aktivní Peptidy z Bio-Gro, betain a kreatin, tvoří dokonalou směs všeho v jednom. Víc než protein (mnohem víc), bez promrhaných, zbytečných „prázdných“ kalorií jaké najdete ve většině gainerů, představuje Hyper-Gro zcela jinou ligu a pomůže k značnému nárůstu svalů i těm z vás, komu se hmota nabírá těžce. Tento produkt bezpochyby změní pravidla gainerů. V tabulce můžete porovnat náš gainer s nejúspěšnějšími vysoko kalorickými gainery konkurence. Jsme si jistí, že je to pro vás správná volba!
Obsahuje
HYPER-GRO
Konkurent 1
Konkurent 2
Konkurent 3
Bio-Gro™ Bio-Aktivní Peptidy
Ano – 3g
Ne
Ne
Ne
5-Fázová Směs Bílkovin
Ano – Hovězí Izolát, Srvátkový Izolát Srvátkový Koncentrát, Micelární Kasein, Vaječný albumin
Ne – 2 zdroje bílkovin
Ne – 3 zdroje bílkovin
Ne – 3 zdroje bílkovin
Izolát Hovězí Bílkoviny
Ano – Hlavní zdroj bílkovin
Ne
Ne
Ne
Nízkotučná Směs
Ano – nejvíc 9g
Ano
Ano
Ne – do 17g
Maltodextrin Nízké Kvality
Ne
Ano – Druhá složka
Ano – První složka
Ano – Druhá složka
Kreatin
Ano -4g (3g monohydrátu, 1g HCL)
Ne
Ne
Ne
Bezvodý Betain
Ano – 2,5g
Ne
Ne
Ne
Přírodní Barviva
Ano
Ano
Ne - Umělá
Ano
Hodnoty odpovídají maximální dávce
Co všechno Hyper-Gro obsahuje a jak jsou jednotlivé složky podpořeny vědou?
Tady je podrobný rozbor všech složek, které jsme pro tento produkt použili a jejich vědecké pozadí (pro dvě odměrky Hyper-Gro):
50 gramů svaly-budující 5-Fázové směsi instantních bílkovin
 • Izolát Hovězích Bílkovin
 • Koncentrát Srvátkových Bílkovin
 • Izolát Srvátkových Bílkovin
 • Micelární Kasein
 • Vaječný Albumin

48 gramů čistých, svaly-plnících sacharidů (jenom 2 gramy tuku)
 • Vysoce větvený škrob (amylopektin)
 • Dextrin v klastrech
 • Škrob z brambor

11,500 mg Pokročilého Svaly-Budujícího Komplexu, který obsahuje:
3000 mg Bio-Gro Bio-Aktivních Peptidů
 • Toto je JEDINÝ gainer pro čistou svalovou hmotu na trhu, který obsahuje Bio-Gro Bio-Aktivní Peptidy značky Bio-Pro™, čekající na patent.
 • Bio-Aktivní Peptidy jsou růstové faktory extrahovány z kolostra, které jsou následně zkoncentrovány a navýšeny do specifického poměru v Bio-Gro.
 • Bio-Aktivní Peptidy jsou navrženy pomoct tělu maximalizovat schopnost syntézy bílkovin (z aminokyselin), co podle recentních studií podporuje rozvoj svalů, zvyšuje nárůst síly a urychluje regeneraci po intenzivním tréninku.

8,000 mg Aminokyselin (přirozeně se vyskytujících)
 • Aminokyseliny (esenciální a neesenciální) jsou obzvláště důležité, protože tvoří základní prvek bílkovin, z kterých se vytváří svalová tkáň, hlavně L-leucin, který je důležitý pro nepřetržitý růst a brání rozpadu svalové tkáně.
 • Aminokyseliny znáte díky jejich úloze v budování svalů a síly, protože prokazatelně zvyšují schopnost těla syntetizovat bílkoviny a zabraňují rozpadu svalů
 • Skvělá 5-fázová směs bílkovin obsahuje víc než 8,000 mg aminokyselin, mezi nimi i BCAA Leucin:Isoleucin:Valin v ověřeném poměru 2:1:1 (pro kompletní popis se podívejte do nutričních hodnot).

2,500 mg Bezvodého Betainu (TMG)
 • Betain, také známý jako trimethylglycin (TMG), jak název napovídá, obsahuje aminokyselinu glycin.
 • Betain v tomto suplementu najdete v jeho nejčistší, bezvodé formě (minimálně 99% čistota) – výhradně tato forma se používá v klinických studiích prokazujících jeho prospěšné účinky pro sportovce.
 • Betain v studiích zvyšuje hladinu oxidu dusného (NO), co pomáhá vyvolat svalové napumpování a podporuje celkovou plnost svalů.
 • 2,5 mg betainové suplementace  se podle nejnovějších klinických studií projevuje významným zlepšením fyzického výkonu, obzvláště v síle, energii a výdrži.

6,000 mg Kreatinu – 5,000 mg Monohydrátu a 1,000 mg Kreatinu HCL
 • 5g kreatin monohydrátu – časem nejověřenější forma kreatinu v historii suplementace, s několika stovkami klinických studií.
 • Kreatin funguje jako dodavatel „energie“ z mitochondrií svalů přestavbou ATP a obnovuje schopnost svalu reagovat na tréninkovou stimulaci silovým tréninkem, nebo anaerobní aktivitou.
 • Podle výzkumů podporuje kreatin růst síly i energie svalů a v kombinaci s intenzivním silovým tréninkem stejně tak i růst svalové hmoty.
 • Kreatin HCL vzniká přidáním hydrochloridové skupiny (HCL) na molekulu kreatinu. Přidání HCL snižuje pH kreatinu, díky čemu je kyselejší. Kyselost výrazně zvyšuje rozpustnost kreatinu v tekutinách, co zvýší jeho vstřebatelnost a zabrání nechtěným žaludečním problémům (například nadýmání či potíže s trávením).

Jaké výsledky můžu očekávat?
Jako delikátní, sytý a dietní gainer, je navržen tak, že zužitkujete každou kalorii a maximalizuje nárůst svalů z vašeho tréninku, bez nechtěného tuku. Vědecky navržené složení, s hovězím izolátem jako hlavním zdrojem bílkovin, který dodá víc přírodních aminokyselin a je víc biologicky aktivní než jakýkoliv jiný protein (a nejsou v tom žádné špinavé triky jako přidávání laciných aminokyselin, Hyper-Gro je vyráběn 100% z komplexních bílkovin), v kombinaci s čistými, svaly-plnícími sacharidy pro plnou obnovu svalového glykogenu (energie pro svaly) pro podporu výkonu při tréninku, v kombinaci s Bio-Gro Bio-Aktivními Peptidy, Betainem a Kreatinem - všechny přísady tvrdě pracují na maximálním posílení syntézy svalových bílkovin. Poslední studie dokazují zlepšení opravy a regenerace svalů, zvýšení síly a rychlejší budování svalové hmoty. Hyper-Gro byl vytvořen, aby doručil nejčistší možné kalorie, které vám pomohou s transformací vašeho těla a nabíráním svalů bez nechtěného tuku.
Je nutná plnící fáze nebo cykly?
Určitě ne. Všechny složky, které tvoří Hyper-Gro jsou obsaženy v klinických dávkách a každá kalorie se počítá, takže  dosáhnete maximální svalový růst i bez přidání dalšího proteinu nebo gaineru.
Můžou se vyskytnout vedlejší účinky?
Kromě nárůstu čisté svalové hmoty, ne. Celé složení je založeno na vědeckých studiích, co znamená, že při doporučovaném užívání se nevyskytnou žádné nechtěné vedlejší účinky. O případných kontraindikacích s léčivy, které užíváte, vám doporučujeme poradit se s vašim lékařem.
Vážím víc jak 70 kg, měl bych upravit dávkování pro moji váhu?
Ano. Pro optimální výsledky a plný potenciál svalového rozvoje doporučujeme užívat dvě dávky (odměrky) denně pokud vážíte víc jak 70 kg. To zaručí, že vaše tělo skutečně dostává klinickou dávku každé složky z Hyper-Gro.
Jak Hyper-Gro chutná?
Pokud už máte zkušenost s jinými gainery tak víte, že většina z nich chutná špatně, práškově a někdy vysloveně odporně. Hyper-Gro byl na rozdíl od jiných gainerů vyvinut v spolupráci s experty v potravinářství, díky čemu je absolutně delikátní. Chuť je bohatá, lahodná a sytá… téměř jako mléčný koktejl. Navíc jsme nepoužili umělá barviva!
  iSatori | Iron Addiction | CT Fletcher | kupuj na FitnessMuscle.eu

 
Nutriční hodnoty:
Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.
Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. 
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.