Mobil: +420 604 803 144
Email: info@m4f.cz

FA CLA plus Green Tea 90 cps

Výrobce: Fitness authority

Zvolte variantu produktu

baleni cena vč.
DPH
90 Kapslí 304,- Kč
  • Podporuje odbourávání tuku.
  • Chrání tělo proti oxidačnímu stresu.
  • Podporuje metabolismus.
  • Podporuje termogenezi.
CLA plus Green Tea je speciálně vybraná kompozice CLA, tedy konjugované kyseliny linolové, extraktu ze zeleného čaje a vitamínu E. CLA inhibuje enzym zodpovědný za transport triglyceridů do tukových buněk, a také zvyšuje využití tuků v procesu termogeneze. Extrakt ze zeleného čaje má termogenní účinky a stimuluje oxidaci tuku v organismu. Vitamín E chrání buňky před oxidačním stresem. CLA plus Green Tea je produkt určený pro aktivní lidi, kteří bojují s nadměrným množstvím tuku, chtějí zhubnout a chránit se před oxidačním stresem
Nutriční hodnoty:
 1 dávka: 3 kapsle

Počet dávek v balení: 90
Balení: 90 kapslí
 

Obsah v: 1 kapsli 3 kapslích
CLA (konjugovaná kyselina linolová 80%) 500 mg 1500 mg
Extrakt z listů zeleného čaje (Camellia sinesis (L.) Kuntze) (98% polyfenolů, z toho 80% katechinů, z toho 50% EGCG) 300mg 900mg
Vitamín E 0,98 mg (8% DDD) 2,94 mg (33% DDD)
 
Složení: Konjugovaná kyselina linolová (CLA), želatinová kapsle (želatina, glycerol, destilovaná voda, barvivo E172), extrakt z listů zeleného čaje (Camellia sinesis (L.) Kuntze), sójový olej, včelí vosk, emulgátory (E471, sójový lecitin), vitamín E (D-alfa-tokoferyl-acetát).

Doporučené dávkování: 3 kapsle denně, během nebo ihned po jídle bohatě zapijte vodou. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění:Výrobek skladujte mimo dosah dětí. Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Skladujte při pokojové teplotě v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před světlem.
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.