Mobil: +420 604 803 144
Email: info@m4f.cz

USN Carnitine Cut RTD

Výrobce: USN

Zvolte variantu produktu

baleni prichut cena vč.
DPH
500ml x 12ks 840,- Kč
V jedné porci obsahuje 2000mg L-karnitinu a 50mg kofeinu. L-karnitin je nezbytný pro transport a metabolismus tuků do buněk a přeměnu tuků na energii, můžete díky němu tak podpořit Vaše hubnutí. Kofein Vám dodá energii během dne. Carnitine Cut RTD je k dostání ve dvou příchutích. Bez obsahu laktosy a lepku.
Nutriční hodnoty:
Průměrné výživové hodnoty ve 100ml: Energetická hodnota 5kJ/1kcal, Obsahuje zanedbatelné množství Tuků, Sacharidů, Vlákniny a Bílkovin, Sůl <0.01g, L-Karnitin 400mg, Kofein 10mg.

Složení:
 Minerální voda, Kyselina citrónová, L-karnitin, Aroma, Kofein anhydrid, Sladidlo (Sukralosa), Konzervant (Sorban draselný) Barvivo (Amoniak-Sulfitový karamel), Stabilizátor (Arabská guma, Pryskyřičný ester), Mono- a Diglyceridy, Extrakt ze zeleného čaje, Barvivo (Koncentrát ze Světlice barvířské, Jablka a Citronu).

Upozornění:
 Obsahuje kofein (50mg/500ml). Nápoj neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud zjistíte-li jakékoliv nežádoucí reakce, produkt přestaňte užívat. Skladujte v chladu, po otevření skladujte v chladničce. Zkonzumujte do 5 dní po otevření. Referenční hodnota příjmu pro dospělého člověka je 8400kJ/2000kcal.

Upozornění pro alergiky: 
Neobsahuje běžné alergeny.

Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.