Mobil: +420 604 803 144
Email: info@m4f.cz

Buď fit


řadit:
vybrat značku:
Krém neobsahuje žádný přidaný cukr, navíc má skvělou chuť 
169,- Kč
 FLEXIT GELACOLL je přípravek s obsahem hydrolyzátu želatiny, obohacen o vitamin C. Vitamin C přispívá k standardní tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek.
203,- Kč
Moderní veterinární přípravek na podporu normálních funkcí pohybového aparátu u koní.
 
 
430,- Kč
ALAVIS™ Duoflex je určen pro dlouhodobé podávání u koní s pohybovými problémy.
 
 
718,- Kč
 ALAVIS™ MSM pro koně obsahuje ultra čistou podobu látky MSM v koncentraci 99,97%.
 
 
699,- Kč
 Účinný a velmi kvalitní připravek.
 
 
1 077,- Kč
 Amix® Whey Amino Gold je speciální, čistě aminokyselinový doplněk stravy ze syrovátky ve formě tablet.
450,- Kč
Inovovaná a účinnější forma běžného L-Karnitinu.
494,- Kč
 AMINO HYDRO 32 je extrémně silný aminokyselinový doplněk s téměř 77% obsahem čistých aminokyselin v 2000mg tabletě. Obsahuje velmi vysoké procento větvených aminokyselin BCAA a L-Glutamínu, velice významné složky, které působí při intenzivní zátěži jako ochrana svalů a podporují růst kvalitní svalové hmoty. Ideální pro všechny, kteří hledají kvalitní zdroj aminokyselin s maximálně rychlým vstřebáváním.
780,- Kč
 AMIX™ Amino LEU-CORE™ je maximálně koncentrovaná formule aminokyselin, založená na vysokém množství peptidů Leucinu (Pep-Form™) a volné formě aminokyselin BCAA (L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin). AMIX™ Amino LEU-CORE™ proto poskytuje excelentní poměr BCAA 8:1:1. Navíc obsahuje velice důležité složky jako L-Citrulin, Beta-Alaninu(Carno-Syn®), Kre-Alkalynu® a HMB.
903,- Kč
 Amix™ Amino Pills je nový aminokyselinový přípravek ideální pro období intenzivního cvičení i rýsování, protože má velmi nízký obsah tuku a cukru. Amix™ Amino Pills je založen na unikátním komplexu "Triple source amino complex" složeného ze syrovátkového hydrolyzátu, hovězího hydrolyzátu a sojového proteinového isolátu. Díky tomu může dodat tělu vyvážené spektrum vysoce kvalitních aminokyselin.
454,- Kč
Amix™ B-Complex obsahuje unikátní směs vitamínů B1, B2, B3, B5, B6, B12, C, E, vápníku, zinku a biotinu..
282,- Kč
GreenDay® B-Complex LIFE+ obsahuje unikátní surovinu Lalmin® B-komplex, která se získává z buněk sušených kvasnic (Saccharomyces cerevisiae), které obsahují zvýšené množství vítamínů B jako je Thiamin, Riboflavin, Niacin, Pyridoxin, Kyselina pantothenová, Kyselina listová, Biotin a Kobalamin. 
249,- Kč
 Amix™ BCAA Gold je tabletová forma větvených aminokyselin L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin v poměru 2:1:1.
Esenciální aminokyseliny patří mezi základní složky bílkovin, které podporují tvorbu a udržování svalů. 1000mg BCAA v jedné tabletě.
555,- Kč
 Amix™ BCAA Micro Instant Juice je vysoce koncentrovaná forma BCAA, speciálně vyrobená pro přípravu dokonale rozpustného, chutného a osvěžujícího nápoje.
699,- Kč
Amix™ BCAA PepForm® Peptides je doplněk stravy obsahující unikátní formu aminokyselin s rozvětveným řetězcem, tzv. BCAA, které byly vyrobeny procesem kombinující volné formy těchto aminokyselin s peptidy izolovanými z čerstvé sladké syrovátky pomocí pokročilé formy frakcionace a separace. Peptidová forma aminokyselin je mnohem lépe vstřebatelná a tím pádem lépe využitelná.
299,- Kč
Směs základních minerálů.
313,- Kč
Carb Blocker with Starchlite®
530,- Kč
Výborně vstřebatelná tekutá forma v lahodných příchutích bez přidaných barviv.
410,- Kč
Výborně vstřebatelná tekutá forma v lahodných příchutích bez přidaných barviv.
680,- Kč
Vysoce kvalitní L-Carnitine CarniZone® v kapslích s přídavkem extraktu z černého pepře (BioPerine®).
525,- Kč
CarniLine® Pro Fitness je speciální kombinace vysoce kvalitního L-Karnitinu CarniZone® a extraktu černého pepře (BioPerine®). CarniZone® zajišťuje L-Karnitin vysoké kvality a čistoty.
373,- Kč
 CarnoSyn® je patentovaná vysoce kvalitní forma Beta-Alaninu. Beta-Alanin je neesenciální aminokyselina.
494,- Kč
Amix CellEx™ Unlimited e extrémní předtréninková pumpa - komplex Muscle Cell & N.O.
618,- Kč
Champion™ je velmi oblíbený tekutý koncentrát pro snadnou přípravu hypotonického sportovního nápoje.
373,- Kč
Účinná kombinace konjugované linolové kyseliny a extraktu ze zeleného čaje. Konjugovaná kyselina linolová je mastná kyselina, kterou si tělo nedokáže samo vyprodukovat. Nachází se například v hovězím a jehněčím mase a v mléčných výrobcích. Zelený čaj má silné antioxidační účinky a zároveň napomáhá redukovat tělesnou hmotnost.
454,- Kč
Je rafinovaný kokosový olej vyrobený kontrolovanou metodou rafinací parou.
170,- Kč
Tobolky s obsahem Koenzymu Q10.
504,- Kč
Amix™ CoffiTime® je komplex extraktu z Guarany, zeleného čaje, yerba maté doplněný o čistý kofein a taurin.
373,- Kč
Green Day® Curcum-IN® Rapid obsahuje patentovanou směs tří kurkuminoidů, obohacenou o extrakt ze zeleného čaje a zelených kávových zrn. 
339,- Kč
Kompletní multivitamín a multiminerál.
323,- Kč
AMIX™ Detonatrol ™ - obsažené vitamíny B3, B6 a vitamín C napomáhají ke snížení míry únavy a vyčerpání a podporují energetický metabolismus.
795,- Kč
Kapsle s obsahem přírodních extraktů a vitamínu B6.
504,- Kč
EnzymEx® Multi obsahuje široké spektrum důležitých enzymů. Enzymy v tomto komplexu jsou mikrobiálního původu (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, bakteriální neutrální proteáza).
484,- Kč
 L-Glutamin je nejčastěji se vyskytující aminokyselina v lidském organismu. Aminokyselina L-Glutamin je jednou z nejdůležitějších složek bílkovin, které podporují tvorbu a udržování svalů.
736,- Kč
 Amix™ Glutamine + BCAA je produkt s obsahem větvených aminokyselin BCAA v poměru 2:1:1 v kombinaci s aminokyselinou L-Glutamín.
499,- Kč
 L-Glutamin je nejčastěji se vyskytující aminokyselina v lidském organismu. Aminokyselina L-Glutamin je jednou z nejdůležitějších složek bílkovin, které podporují tvorbu a udržování svalů. V kapslové formě pro pohodlnější dávkování.
424,- Kč
 Glutamine PepForm® Peptides je doplněk stravy obsahující unikátní formu L-Glutaminu vytvořenou procesem, který kombinuje volnou formu Glutaminu s peptidy izolované z čerstvé sladké syrovátky za pomocí pokročilé technologie frakcionace a separace.
299,- Kč
Bezlepkové ovesné vločky přímo z Irska. 
 
249,- Kč
Amix™ Green TEA kapsle jsou vyrobeny ze silného extraktu zeleného čaje. Zelený čaj je vyráběn z listů rostliny camellia sinensis. Oproti černému čaji, listy nejsou podrobeny oxidaci. Díky tomu v nich zůstává vyšší obsah antioxidantů.
398,- Kč
Kyselina Hydroxycitronová získaná z byliny Garcinia Cambogia. Napomáhá redukovat tvorbu tukových zásob z energie přijaté stravou. Podporuje stabilizaci hladiny krevního cukru, čímž omezuje chuť k jídlu.
393,- Kč
GreenDay® HomoCys Block je vitamínový komplex, který se skládá z několika typů B vitamínů, hořčíku, zinku, extraktu z česneku a šípku. 
249,- Kč
IsoLyn™ Isotonic je iontový (minerálový) isotonický nápoj.
273,- Kč
Iso-Lyn™ Recovery je řípravek pro přípravu potréninkového nápoje s obsahem funkčních látek (BCAA, L-Glutamine, L-Arginine AKG, L-Citruline Malate, …), krátkých a dlouhých řetězců karbohydrátů. Je ideální zejména pro použití po fyzickém výkonu.
373,- Kč
Iso-Gel Energy SHOCK.
36,- Kč
Instantní prášek pro přípravu osvěžujícího iontového nápoje s obsahem sacharidů, minerálů a vitamínů. 
280,- Kč
Olej vyrobený z krilu je bohatý na esenciální mastné kyseliny, včetně Omega-3 a 6. Kril olej je velmi stabilní, bez obsahu těžkých kovů a je účinnější v lidském těle, než běžné kapsle rybího oleje.
399,- Kč
Lecitin 1200 mg snižuje cholesterol a krevní tlak, pozitivně působí na paměť a klouby, urychluje regeneraci, zlepšuje využitelnost proteinů.
262,- Kč
 Leucine PepForm® Peptides je doplněk stravy obsahující unikátní formu L-Leucinu vytvořenou procesem, který kombinuje volnou formu Leucinu s peptidy izolované z čerstvé sladké syrovátky za použití pokročilých technologií frakcionace a separace.
299,- Kč
Amix™ Life’s Vitality je jedním z nejkomplexnějších multivitaminových produktů na trhu. Poskytuje směs vitamínů a minerálů spolu s dávkou ovocných a zeleninový výtažků, antioxidantů, bylin, enzymů a dalších důležitých prvků pro podporu každodenní vitality zejména fyzicky a psychicky vysoce zatížených jedinců.
424,- Kč
Kapsle plněné tekutým koktejlem účinných látek určených k podpoře udržení tělesné hmotnosti.
850,- Kč
Amix™ Lipotropic Fat Burner je kvalitní moderní produkt, založený na kombinaci L-Carnitinu, cholinu, inositolu, taurinu, betainu, CLA, HCA a methioninu.
350,- Kč
Liver Cleanse je jedinečný komplex bylinných extraktů a vitamínů.
525,- Kč
 Amix™ M.A.P.® Muscle Amino Power je extrémně koncentrovaná forma volných esenciálních krystalických aminokyselin s přídavkem peptide PepFormu®.
450,- Kč
 Maximum GH Stimulant je speciální kombinací aminokyselin doplněná o vitamín B6, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a přispívá k regulaci hormonální aktivity.
474,- Kč
Kapsle se širokou škálou vitamínů a minerálů v tekuté formě obohacené o komplex extraktů několika druhů ovoce a zeleniny a jiných látek jako je koenzym Q10, cholin, citrusové bioflavonoidy, inositol, ženšen a mnoho dalších.
399,- Kč
AMIX™ Multi Mega Stack je směs vybraných vitamínů a minerálních látek. Speciální Vit-Amix™ komplex obsahuje více než 40 důležitých vitaminů a minerálních látek s přídavkem Echinacea Anugustifolia. Multi Mega Stack je předurčen především pro aktivní sportovce a jedince s vysoce náročnou fyzickou a duševní aktivitu.
424,- Kč
Amix Hell's NO2 jsou kapsle s obsahem L-Argininu a kombinace vitamínů B6 a B12, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální činnosti nervové soustavy.
626,- Kč
Amix™ Muscle FULL-OXYGEN® se skládá z látky Bioferrin® Boost, glukonanu železnatého a vitamínu C.
560,- Kč
LipoLean® Men-Cut Packs je pokročilý spalovač tuků určený výhradně pro muže. Každé balení obsahuje unikátní tekuté kapsle Licaps®, které zajišťují lepší vstřebatelnost.
599,- Kč
 MuscleCore® Nitro BCAA je bohatý zdroj vysoce kvalitních super-mikronizovaných instantních aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA) v poměru 2: 1: 1, obohacený o super-mikronizovaný L-glutamín a vitamin B6.
899,- Kč
MuscleCore® Oxxy-DTOX® je produkt založený na unikátním komplexu ovocno-zeleninových extraktů Oxxynea®.
499,- Kč
Amix MyoCell® 5 Phase je nejpokročilější all-in-one předtréninková formule založená na vysokých dávkách účinných složek bez plnidel a podobných látek.
891,- Kč
 Nitric Oxide napomáhá uvolňování a rozšiřování cév. Díky tomu dochází k lepšímu zásobování svalů kyslíkem a živinami.
424,- Kč
Je ideálním zdrojem přírodní ovesné vlákniny. 
 
151,- Kč
Amix™ Opti-Pack Complete & Full je opravdu "univerzální" nutriční suplement, který byl speciálně navržen, aby poskytl sportem zatíženému organismu co nejpestřejší komplex důležitých látek. Jedná se o univerzální doplněk určený zejména tvrdě trénujícím jedincům.
837,- Kč
 Amix ™ Opti-Pack Osteo-Flex je kompletní kloubní výživový doplněk speciálně navržen pro podporu potřeb tvrdě trénujících sportovců.
550,- Kč
 Amix ™ Opti-Pack Osteo-Flex je kompletní kloubní doplněk.
 
550,- Kč
Kombinace Glukosaminu, Chondroitinu, MSM, Salicinu a Boswellie pro podporu sportem zatížených kloubů. 
373,- Kč
 Čistý Glukosamin Sulfát obsažený v produktu Osteo Glucosamine je důležitým stavebním kamenem kloubního vaziva a kloubního lubrikantu. Pomáhá stimulovat růst zdravé chrupavky.
Charakteristika výrobku
446,- Kč
 Osteo Gelatin Caps je unikátní formule.
 
245,- Kč
 Osteo Gelatin Caps je unikátní formule.
 
382,- Kč
 Čistý Glukosamin Sulfát obsažený v produktu Osteo Glucosamine je důležitým stavebním kamenem kloubního vaziva a kloubního lubrikantu.
 
314,- Kč
 Amix Osteo Liquid Plus je účinná kombinace látek.
 
359,- Kč
Účinný rozpustný práškový nápoj
500,- Kč
Přírodní arašídové máslo bez přidaného cukru a soli.
299,- Kč
 Maca je kořenem peruánské rostliny, která je již několik tisíciletí využívána jihoamerickou tradiční medicínou pro své mocné pozitivní efekty na hormonální a imunitní systém. Přezdívá se jí „peruánský ženšen“ nebo „přírodní viagra“.
555,- Kč
AmixTM pH Active Regulator je potravinový doplněk, který byl navržen a vyroben speciálně pro zachování acidobazické rovnováhy v lidském těle..
320,- Kč
Napomáhá k růstu a udržení svalové hmot
 
329,- Kč
Ovesno-rýžová směs pro přípravu velmi chutného šejku nebo kaše
 
339,- Kč
 Psyllium husk prášek je derivován ze slupek semen rostliny Plantago Ovata. Obsahuje vysoké množství rozpustné vlákniny.
368,- Kč
Shake4 Fit&Slim je velmi populární přípravek, určený pro snadnou přípravu chutného a lehce stravitelného koktejlu, který byl speciálně navržen firmou Amix™.
313,- Kč
 AMIX™ Super Fiber3 Plus+ je prémiový zcela přírodní komplex 3 druhů vlákniny, skládající se z rostlinné (Psillium Husk), živočíšné (Chitosan – pocházející z krůnýřů korýšů) a prebiotické vlákniny (Litesse® Ultra).
393,- Kč
Poskytuje výborný zdroj nenasycené mastné kyseliny Omega 3 (EPA - kyselina eikosapentaenová a DHA - kyselina dokosahexaenová). EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce..
494,- Kč
Super Vit&Mineral Pack je moderní komplex složený z nejdůležitějších vitamínů a minerálů. Bezproblémovou suplementaci zajišťují individuálně balené “denní paky”.
827,- Kč
 Amix™ Sustamine® je unikátní produkt vhodný pro regeneraci lidského těla. Je vyroben patentovanou fermentační metodou založenou na vytvoření dipeptidů, které může lidské tělo lépe absorbovat než komplex bílkovinných molekul.
450,- Kč
 Amix™ Synchro BCAA + Sustamine® je unikátní doplněk stravy, který obsahuje aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, tzv. BCAA (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) v optimálním poměru 2:1:1 s přídavkem L-Alanyl-L-Glutaminu -  Sustamine®. Tato kombinace je vhodná k regeneraci lidského těla po zátěži. Aminokyseliny jsou základním stavebním prvkem bílkovin, které hrají důležitou roli v růstu a vývoji svalové hmoty.
399,- Kč
Produkt založený na účincích Synephrinu. Podporuje energetickou stimulaci a vnitřní termogenezi.
 
525,- Kč
Amix™ The Cortisol Blocker´s je prémiový produkt založený na unikátní kombinaci světově známého fosfolipidu fosfatidylserinu a extraktu rostliny bakopy drobnolisté.
520,- Kč
Amix™ ThermoCore™ 2.0 je nová inovovaná forma oblíbeného produktu, kombinující 7 důležitých složek (Sinetrol®, Green Coffee, Caffeine, Guarana, Synephrine, Salicin a BioPerine®)
888,- Kč
Unikátní komplex účinných látek určený k podpoře udržení správného řízení tělesné hmotnosti.
585,- Kč
Speciální kombinace askorbové kyseliny a extraktu z šípků. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. Dále přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, kůže, dásní a zubů.
199,- Kč
 Speciální kombinace askorbové kyseliny a extraktu z šípků. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. Dále přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, kůže, dásní a zubů
180,- Kč
GreenDay® Vitamin E 400 I.U. LIFE+ je doplněk stravy s vysokým obsahem vitamínu E a vitamínu C, včetně minerálů selenu a zinku. Tato kombinace je vhodná jako ochrana buněk proti oxidativnímu stresu, přispívá k normální funkci imunitního systému během a po intenzivní fyzické námaze a udržení normální pleti, nehtů, vlasů a kostí. 
299,- Kč
Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
414,- Kč
Jedinečný sacharidový produkt použitelný jako alternativní sportovní nápoj. 
324,- Kč
ZMA® je unikátní, americkou spol. SNAC System, Inc. USA patentovaná minerální směs.
585,- Kč
 Vysoce kvalitní Creatine monohydrate.
299,- Kč
 Ke glukosamin chondroitinu dostanete balení gelatiny zdarma!

375,- Kč
 Jeden z nejsilnějších produktů pro vaše klouby. Pětihvězdičkový produkt pro klouby ve spolupráci s Alavis (přípravky pro klouby a chrupavky koní).
 
1 077,- Kč
  Je vyroben z arašídů prvotřídní kvality
99,- Kč
Krém neobsahuje žádný přidaný cukr, navíc má skvělou chuť 
149,- Kč
Krém neobsahuje žádný přidaný cukr, navíc má skvělou chuť 
149,- Kč
 Krém neobsahuje žádný přidaný cukr, navíc má skvělou chuť 
149,- Kč
100% čistý produkt, jenž neobsahuje žádné cukry
239,- Kč
Vyšší obsah bílkovin a nízký podíl cukru potěší každého
229,- Kč
 BIGBOYBUTTER je čistý produkt těch nejkvalitnějších surovin.
199,- Kč
 BIGBOYBUTTER je čistý produkt těch nejkvalitnějších surovin.
249,- Kč
Není čokoláda jako čokoláda
139,- Kč
BIGBOYBUTTER je čistý produkt těch nejkvalitnějších surovin. 
99,- Kč
Účinnou složkou z 18 aktivních ingrediencí v Arthro Guard je vápník, mangan a celá řada rostlinných výtažků a mikroživin.
 
 
310,- Kč
 Výživový doplněk s glukosaminem a chondroitinem s přídavkem důležitých stopových prvků.
159,- Kč
Obsahuje glukosamin, který se nachází ve vazivech a v kloubní tekutině.
 
 
148,- Kč
Prémium formule pro aktivní muže s antioxidanty, vitamíny a minerálními látkami. 
215,- Kč
Speciální doplněk výživy a vitamínový komplex pro ženy. 
215,- Kč
BCAA+Glutamine Drink je vhodný jak k budování čisté svalové hmoty, tak k jejímu udržení v rýsovacím období.
550,- Kč
Instantní BCAA bez příchutě a sladidel (L-leucin, L-valin a L-isoleucin) vhodné pro podporu růstu svalové hmoty, regenerci a také udržení svalů při rýsovacích dietách. 
499,- Kč
Nadupaný extra silný předtréninkový přípravek, který z vás při tréninku dostane maximum!
650,- Kč
Farmaceuticky čistý L-Glutamin je jedním z nejsilnějších legálních doplňků výživy se silně anabolickými účinky.
494,- Kč
Extra silný 9-složkový termogenní spalovač tuku založený na 100% přírodních extraktech, ovlivňujících metabolizmus tuků.
499,- Kč
Šumivé aminokyseliny BCAA v instantní formě Amino-X.
799,- Kč
Glutamin je nejčastěji se vyskytující se aminokyselina ve svalové tkáni.
389,- Kč
Nitrix® 2.0 od BSN představuje pokrok mezi předtréninkovými doplňky.
759,- Kč
Tréninková pumpa od BSN
599,- Kč
Tréninková pumpa od BSN
249,- Kč
Perfektní předtréninkový stimulant od osvědčené značky Cellucor.
799,- Kč
Unikátní předtréninkový produkt s přidanými sacharidy.
975,- Kč
Luxusní předtréninkový suplement určený především pro soustředěnější trénink v rýsovací fázi.
599,- Kč
 Nová generace creatinu.
499,- Kč
Mr. Popper ́s Coconut Oil– je rafinovaný kokosový olej vyrobený kontrolovanou metodou rafinací parou. Absolutně bez použití chemických látek. 
170,- Kč
Obsah BCAA v 1 tabletě - 1800mg!
549,- Kč
Ultimátní před tréninkový suplement na sílu, soutředění a pumpu.
749,- Kč
Revoluční forma instantních BCAA pomocí nanotechnologie. Přírodně fermentované BCAA, testované na zakázané látky
849,- Kč
Zdroj nenasycených mastných kyselin, vysoký obsah EPA/DHA, 1000 mg Omega 3 (30% EPA/DHA) + 5 mg Vitamín E. 
199,- Kč
500 mg Vitamínu C ve speciální kapsli (tzv. Retard), dlouhodobé postupné uvolňování pro lepší absorbci. 
169,- Kč
Díky produktu Actinox® budete konečně moci trénovat jako profesionálové!
959,- Kč
Profesionální produkt určený pro maximalizaci všech sportovců.
42,- Kč
AminoFree ® PEPTIDES je absolutní světová špička v aminokyselinových suplementech. Jedná se o vůbec nejčistší, nejrychlejší a nejlépe vstřebatelnou formu základních stavebních kamenů lidské svalové hmoty. Extrifit vyvinul zcela výjimečný produkt, který je složen z vysoce kvalitních a velmi drahých komponent. Aktuálně ve světě aminokyselin a peptidů nic lepšího, čistšího ani rychlejšího pro růst svalů a svalovou regeneraci neexistuje. Jedná se o sofistikovanou kombinaci výhradně volných (free form) aminokyselin v plném aminospektru s naprosto novou a revoluční formou značkových peptidů. Tyto patentované peptidy jsou v produktu zastoupeny v masivní míře a jedná se o peptidy těchto nejdůležitějších aminokyselin: arginin, glutamin, leucin, isoleucin, valin.
799,- Kč
Aminogel ® je světová novinka na trhu aminokyselin od firmy Extrifit. Jedná se o unikátní aminokyselinový produkt, který v jednom balení chutného gelu obsahuje velmi silnou dávku 11 030 mg výhradně volných aminokyselin. Gelová forma zajišťuje ideální stravitelnost a vstřebatelnost a pečlivě vyvážený poměr volných aminokyselin pro maximální anabolický, regenerační a antikatabolický účinek. Žádná pojiva jako v tabletách, žádné slisované proteiny, tento produkt obsahuje výhradně ty nejkvalitnější volné aminokyseliny ve formě gelu, a to ve čtyřech skvělých příchutích. 
34,- Kč
BCAA 1800 mg Mega Tablets obsahuje větvené aminokyseliny L-leucin, L-valin a L-isoleucin ve volné formě (free form). Každá tableta obsahuje 1800 mg BCAA! Užívání BCAA podporuje růst svalové hmoty a přispívá k jejímu udržení při náročném tréninku či redukční dietě, kdy je ohrožena katabolismem. 
607,- Kč
BCAA Instant 2:1:1 jsou rozpustné větvené aminokyseliny ve volné formě (free form), které můžete užívat ve formě chutného nápoje. BCAA Instant jsou revoluční právě svou formou - jedná se o instantní, tedy rozpustné, volné větvené aminokyseliny (free form), které můžete užívat i v průběhu cvičení, a to ve formě chutného nápoje. BCAA Instant si můžete připravit kdykoliv v průběhu dne, nápoj je hotový za několik vteřin. BCAA Instant jsou velmi praktické a vyhovují požadavkům i těch nejnáročnějších sportovců.
580,- Kč
Větvené aminokyseliny (BCAA) patří v kulturistice k tradičním doplňkům výživy a o jejich účincích není sporu. Jsou vhodné jak do objemových, tak do redukčních programů.
Stěžejní je však užívání BCAA ve vztahu k tréninku, a zde je klíčovým momentem rychlost dodání BCAA, neboli doba, za kterou se větvené aminokyseliny dostanou od okamžiku požití ke svalům. Tato doba je nejvíce ovlivněna formou, v jaké větvené aminokyseliny přijmete. Ideální jsou pro tyto účely rozhodně BCAA v tekuté formě. Naše firma Vám nabízí dva takové výrobky: BCAA Free Form Liquid 80000 mg, což jsou větvené aminokyseliny v jejich volné formě v tekuté podobě vhodné k přímé konzumaci, anebo jeden z našich nejúspěšnějších produktů BCAA Instant, čili rozpustná BCAA.
320,- Kč
BCAA 2:1:1 Pure obsahuje větvené aminokyseliny L-leucin, L-valin a L-isoleucin ve volné formě (free form). Užívání BCAA podporuje růst svalové hmoty a přispívá k jejímu udržení při náročném tréninku či redukční dietě, kdy je ohrožena katabolismem.
436,- Kč
Beef Amino Hydro obsahuje značkovou hydrolyzovanou hovězí bílkovinu - izolát HydroBEEF®(hydrolyzované hovězí peptidy). Jedná se o unikátní materiál s koncentrací minimálně 97 % bílkovin. Jeho užívání podporuje růst svalové hmoty a přispívá k jejímu udržení při náročném tréninku či jiných situacích (např. redukční dieta), kdy je ohrožena katabolismem. Každá tableta obsahuje 2000 mg hovězích bílkovin HydroBEEF® a minimální podíl tabletovacích látek. 
799,- Kč
Carni Liquid 120000 mg obsahuje velmi silnou dávku L-karnitin báze (120 g v láhvi, 1200 mg v 10 ml). Karnitin je látka tradičně užívaná mnoha sportovci zejména při redukčních programech. Karnitin působí jako účinný energizér, a to proto, že zlepšuje využití tuků jako zdroje energie (působí jako „přenašeč“ mastných kyselin přes mitochondriální membránu). Tradují se jeho účinky na hubnutí. Pokud držíte dietu a máte dostatek pohybové aktivity, pak Vám může být při redukci tuku účinným pomocníkem. Řada sportovců však o redukci tuku neusiluje, a přesto karnitin užívají právě pro jeho energetizační účinky. 
479,- Kč
Pumpa pro pokročilé.
799,- Kč
Naprosto nový kloubní produkt Flexain ®, určený pro všechny kondiční i vrcholové sportovce a současně i pro sportující či nesportující veřejnost.
 
 
479,- Kč
Nejkvalitnější německá želatina Gelita® v silných 500mg kapslích.
 
 
308,- Kč
 Gluta Pure obsahuje glutamin - neesenciální aminokyselinu bohatě zastoupenou ve svalové tkáni. Při intenzivním tréninku dochází k vyšší spotřebě glutaminu ve svalu, proto je vhodná jeho suplementace.
436,- Kč
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.