Mobil: +420 604 803 144
Email: info@m4f.cz

BioTech USA Casein Zero - 2270 g

Balení:
2270g
Výrobce: BioTechUSA

Zvolte variantu produktu

prichut cena vč.
DPH
1 299,- Kč

1 dávka (30 g) obsahuje:

  • 105 kcal energie
  • 23 g bílkovin
  • z toho 5 g BCAA
  • 0,06 g cukru

PROTEIN TVÝCH SNŮ

Casein Zero obsahuje pouze pomalu se vstřebávající protein – kezeinát vápenatý, který dodává vašim svalům živiny v průběhu dlouhé doby, protože trávení kazeinových proteinů zabere až 8 hodin. Nové složení je vhodné i pro lidi trpící laktózovou intolerancí.

Připravte se na párty s proteinovým produktem Casein Zero a dobře se postarejte o vaše svaly.

PROČ POTŘEBUJEME PROTEINY


Proteiny jsou základní stavební kameny našeho organizmu, zdroj živin tvořený aminokyselinami produkovaný našim tělem a získávaný z venkovních zdrojů, které potřebujete užívat každý den, abyste zabezpečili správou funkci vašeho těla. Přispívají k udržení svalů v průběhu tréninku, diety a každodenního života. Větší příjem bílkovin potřebujete, když pravidelně cvičíte, snažíte se o nárůst svalů anebo ve stáří.

 

PROČ BYSTE MĚLI UŽÍVAT PROTEINOVÉ DOPLŇKY VÝŽIVY?


Užívaní proteinových nápojů je rychlým, vhodným a vysoko efektivním způsobem jak zabezpečit tělu potřebné bílkoviny. Všecko co potřebujete je proteinový prášek, šejkr a voda anebo mléko. Proteinový prášek je lehko stravitelný v porovnání s konzumací velkého množství masa a nezpůsobuje překyselení žaludku. Proteinový prášek může být získaný z mléka, stejně jako i ze zvířat a rostlin, anebo jejich kombinací. Vstřebávání proteinů může být rychlé (30-40 minut), mírné (1-2 hodiny) a pomalé (víc jako 2 hodiny).

Casein Zero stejně jako všecky ostatní BioTechUSA produkty obsahuje bezpečné a pečlivě vybrané složky.

Balení: 2270 g (75 dávek)

Příchutě: čokoláda (chocolate), jahoda (strawberry), vanilka (vanilla)

Doporučené dávkovaní: Smíchejte 1 dávku (30 g, 1 zarovnaná odměrka = 2 kopcovité lžíce) prášku s 450 ml vody. Užívejte před spaním. Použijte šejkr!

Složení: 
Příchuť čokoláda: Kazeinát vápenatý (85%), kakaový prášek, nehydrogenovaný a částečně hydrogenovaný kokosový tuk (obsahuje mléko), arómy, sůl, zahušťovadlo (sodná sůl karboxymetylcelulózy), emulgátor (sójový lecitin), regulátor kyselosti (vínany draselné), sladidla (sukralóza, glykozidy steviolu), vanilín.

Příchuť jahoda: Kazeinát vápenatý (89%), arómy, nehydrogenovaný a částečně hydrogenovaný kokosový tuk (obsahuje mléko), arómy, sůl, zahušťovadlo (sodná sůl karboxymetylcelulózy), emulgátor (sójový lecitin), regulátor kyselosti (vínany draselné), sladidla (sukralóza, glykozidy steviolu), barvivo (Allura červená AC)**.
**Může mít nepříznivé účinky na činnost a pozornost dětí.

Příchuť vanilka: Kazeinát vápenatý (90%), arómy, nehydrogenovaný a částečně hydrogenovaný kokosový tuk (obsahuje mléko), arómy, sůl, zahušťovadlo (sodná sůl karboxymetylcelulózy), emulgátor (sójový lecitin), regulátor kyselosti (vínany draselné), sladidla (sukralóza, glykozidy steviolu), vanilín, barvivo (Tartrazín)**.
** Může mít nepříznivé účinky na činnost a pozornost dětí. 

Průměrná výživová hodnota

Velikost 1 dávky: 30 g / Počet dávek v balení 2270 g: 75

 

100 g

RVH%*
100 g

30 g

RVH%*
30 g

Energie

1479 kJ
349 kcal

17%

444 kJ
105 kcal

5%

Tuky
- z toho nasycené mastné kyseliny

2,8 g
1,8 g

4%
9%

0,84 g
0,54 g

1,2%
2,7%

Sacharidy
- z toho cukry

2,4 g
0,2 g

1%
0,2%

0,72 g
0,06 g

0,3%
0,1%

Bílkoviny

78 g

156%

23 g

47%

Sůl

1,6 g

27%

0,48 g

8%

*RVH: Referenční výživová hodnota. Referenční příjem dospělého (8400 kJ/2000 kcal).
**: RVH není stanovená.
Bez cukru: <0,5 g cukru/100 ml hotového nápoje.

 

Charakteristický profil aminokyselin v 1 dávce (30 g)

Esenciální
aminokyseliny

Podmínečně esenciální
aminokyseliny

Neesenciální
aminokyseliny

Valin

Tyrozin

Alanin

Izoleucin

Arginin

Kyselina asparágová

Leucin

Cystein

Glycín

Histidin

Prolin

Serin

Lyzin

Glutamin a

 

Metionin

Kyselina glutamová

 

Fenylalanin

   

Treonin

   

Tryptofan

   

10 g

9 g

4 g

Celkem BCAA 1 dávka: 5 g


Upozornění:
Uskladňujte mimo dosahu malých dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ustanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivěné) na některou z látek uvedených ve složení produktu.

Alergeny: Vyrobené v závodě, kde se zpracovávají i produkty obsahující mléko, vejce, sóju, lepek, korýši, oxid siřičitý a ořechy.

Skladovaní: Uchovávejte dobře uzavřené na suchém místě při teplotě 5-25°C a vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojů tepla a přímého slunečního záření.