Mobil: +420 604 803 144
Email: info@m4f.cz

Beast Sports Creature Powder 300g

Výrobce: Beast sports

Zvolte variantu produktu

baleni prichut cena vč.
DPH
300g 899,- Kč
Creature | Beast Sports | FitnessMuscle.eu
Beast Sports CREATURE POWDER, 300g
Kreatinový komplex s pěti pokročilými formami kreatinu nastartuje růst vašich svalů, zvýší sílu a urychlí regeneraci *. Přichází nová éra ... a s ní zcela nový BEAST!
Žádejte profesionální - silný kreatinový komplex, který používá 5 nejpokročilejších forem kreatinu, které nastartují růst vašich svalů, zvýší sílu a urychlí regeneraci. Vyzkoušejte nový Creature® - nyní s Crea-Trona®.
 
• Nastartuje růst svalů
• Zvyšuje sílu svalů
• Stimuluje čistou svalovou hmotu
• Zvyšuje výdrž
• Urychluje regeneraci
 
Kreatin podpoří intenzivní trénink a vytrvalostní aktivity, dovolí vám trénovat tvrději, rychleji a zotavit se dříve. Během toho stimuluje čistou svalovou hmotu, funguje jako podpůrný systém zabraňující rozpadu svalové hmoty a pomáhá regeneraci.
Creature Powder Beast SportsCreature® je směs pěti nejkvalitnějších forem kreatinu. Creapure® Creatine je dovážený z Německa a vyrábí se patentovaným procesem, kreatin MagnaPower® je vyráběn z kreatinu navázaného na hořčík - tvoří tak Magnesium Kreatin Chelát, Kreatin AKG je kreatin kombinovaný s alfa-ketolaglutarová kyselinou a bezvodý kreatin je kreatin zbaven molekul vody.
Pátá přísada je naše nejnovější - Crea-Trona®. Tato forma kreatinu doručí 94% kreatinu jen díky 6% tlumícího činidla. Tuto skutečně molekulární vázanou směs vyrábí Alzchem, Německá firma která také vyrábí Creapure®. V kombinaci s komplexem ostatních forem pomáhá Crea-Trona ® skutečně porazit konkurenci. Vysoká čistota našich specificky vybíraných přísad pomáhá rychleji absorbovat kreatin do těla. To zabraňuje nadýmání a problémům s trávením. Součástí nového Creature® je Astragin® a Cinnulin®, které zaručí maximální absorpci přímo do svalových buněk. Creature® je hlavní složkou každého tréninkového programu. Udrží fit a při síle sportovce každého druhu.
"Creature® je navržen synergicky s celou řadou produktů Beast. Tyto produkty pomohou každému, kdo chce být skutečně velký, silný, fit a zdravý"
 

Creature | Beast Sports

 Beast Sports | Nejlepší značka roku 2013 
Nutriční hodnoty:
 
Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.
Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. 
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.