Mobil: +420 604 803 144
Email: info@m4f.cz

Bad Ass Crea

Výrobce: Bad Ass

Zvolte variantu produktu

baleni prichut cena vč.
DPH
300g Pink Lemonade 390,- Kč
BAD ASS® CREA:
- Zlepšuje kondici a svalovou sílu
- Podporuje anabolismus a růst svalové hmoty
- Zvyšuje zásoby tělesné energie (ATP)
- Stimuluje syntézu svalových bílkovin
- 4 pokročilé formy kreatinu

BAD ASS® CREA je mimořádně hodnotný kreatinový preparát, který obsahuje 4 nejúčinnější formy kreatinu. Pomocí vhodného dávkování si zvýšíš zásoby kreatinfosfátu a to se pak pozitivně projeví na Tvých silových výkonech. Je nám jasné, že jsi alfa samec a síla má pro Tebe zásadní význam. Se zvláštním ohledem na Tvé potřeby jsme použili jen nejlépe prozkoumané složky, které umožní multidimenzionální vstřebávání a vyšší biodostupnost. 

Množství netto: 300g
Doporučená dávka: 5,7 g (1 zarovnaná odměrka)
Počet dávek v balení: 53
 
Nutriční hodnoty:
Složení: Směs kreatinů (Kreatin monohydrát, Tri-kreatin malát, Kreatin magnesium-chelát, Kreatin hydrochlorid (HCl)),aroma (4,6), aromata (5,7,8), barvivo (E150c)(3), aroma (1,2,3,9,10), koncentrát ze šťávy z červené řepy (2,6,8,9,10), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), barviva [(E160a (1,7)), (E163(9)), (E141(4)),(E102*,E133(5))], protispékavá látka (oxid křemičitý), sladidlo (sukralóza).
*může nepříznivě ovlivňovat aktivitu a pozornost u dětí

Příchutě: Mango (1), Růžová limonáda (2), Kola (3), Zelený čaj (4), Zelené jablko (5), Vodní meloun (6), Ovocný punč (7), Jahoda-kiwi (8), Višeň (9), Jahoda (10)

Doporučené dávkování: Rozmíchejte 1 dávku (1 odměrka - 5,7g) ve 200 ml vody a vypijte 30 minut před tréninkem.

Upozornění: Nepřekračujte 1 dávku denně. Doplňky stravy nejsou náhražkou běžné a vyvážené stravy. Je doporučena pestrá, vyvážená strava a zdravý životní styl. Neužívejte, jste-li alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Může obsahovat stopy ořechů, arašídů, mandlí, mléka a sezamových semínek. Produkt může způsobit nárůst tělesné váhy. Tento produkt není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky.

Skladování: Výrobek skladujte mimo dosah dětí. Skladujte při pokojové teplotě v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před světlem.


 
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.