Mobil: +420 604 803 144
Email: info@m4f.cz

USN Amino Stim

Balení:
300g
Výrobce: USN

Zvolte variantu produktu

baleni prichut cena vč.
DPH
300g 1 090,- Kč

USN Amino Stim je směs složená z nejrůznějších složek pro získání energie před tréninkem, podporu výdrže během tréninku a rychlou regeneraci po tréninku. Obsahuje směs rozvětvených aminokyselin, jako jsou esenciální aminokyseliny L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin. Tyto tři aminokyseliny tvoří více jak 1/3 všech kosterních svalů v lidském těle a hrají důležitou roli při syntéze bílkovin a tedy nárůstu svalové hmoty a dalších buněčných a hormonálních funkcí. Dále obsahuje L-Glutamin, který je nejhojnější v lidském těle a je pravděpodobně nejdůležitejší aminokyselinou při růstu svalů. Amino stim byl vyvinut pro zvýšení výkonnosti během celého tréninku a urychlení regenerace. Hydromax je patentovaná směs s vysokým obsahem glycerolu. Snadno se vstřebává a distribuuje v intracelulárním prostoru, pozitivně ovlivňuje osmolaritu a udržuje dostatečnou hydrataci. Amino Stim je proto vhodný pro vytrvalostní silový trénink.

Průměrné výživové hodnoty v jedné porci (10,5g): Energetická hodnota 42kJ/10kcal, Tuky 0g (z toho nasycené mastné kyseliny 0g), Sacharidy 2g (z toho cukry 0g), Vláknina 0g, Bílkoviny 0g, Sůl 0g. 

Minerální látky a další složky v jedné porci (10,5g): Vápník 94mg, Draslík 45mg, Směs Focus Energy a Recovery 6573mg, Kofein anhydrid 75mg.  

Složení: Směs Focus Energy a Recovery (Taurin, L-leucin, L-isoleucin, L-valin, L-threonin, L-histidin, L-methionin, L-lysin, DL-fenylalanin, L-glutamin, HydroMaxTM, Betain Anhydrid (BetaPower®), Agmatine sulfát (Agmapure®), L-tyrosin, Cholin bitartrát, TeaCrineTM, Kofein anhydrid), Kyselina citronová, Příridní a průmyslové aroma, Sladidla (Sukralosa, Acesulfam draselný), Oxid křemičitý, Barvivo (Červená řepa).

Doporučené dávkování: 1-2 odměrky rozmíchejte v 250 - 500 ml studené vody. Dobře protřepejte po dobu nejméně 30 sekund. Maximální doporučená denní dávka jsou dvě odměrky. Pro zvýšení energie vezměte 1-2 odměrky ráno, mezi jídly nebo 20-30 min před tréninkem. Pro hydrataci a zotavení vezměte 1-2 odměrky po tréninku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění: Obsahuje kofein, proto doporučujeme konzumovat produkt do 5 h odpoledne. Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Trpíte-li zdravotními obtížemi, konzultujte nejprve užívání přípravku s lékařem. Dodržujte pitný režim, doporučuje se 8 - 10 sklenic vody denně. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy a osoby mladší 18 let. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Referenční hodnota příjmu je pro dospělého člověka 8400kJ/2000kcal.

Upozornění pro alergiky: Může obsahovat rezidua mléka, sóji, vajec, arašídů, sezamu, ořechů, ryb, korýšů, a pšenice.

Nutriční hodnoty:
Průměrné výživové hodnoty v jedné porci (10,5g): Energetická hodnota 42kJ/10kcal, Tuky 0g (z toho nasycené mastné kyseliny 0g), Sacharidy 2g (z toho cukry 0g), Vláknina 0g, Bílkoviny 0g, Sůl 0g. 
Minerální látky a další složky v jedné porci (10,5g): Vápník 94mg, Draslík 45mg,
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.