Mobil: +420 604 803 144
Email: info@m4f.cz

Allmax CremagnaVOL 240 tablet

Výrobce: ALLmax

Zvolte variantu produktu

baleni cena vč.
DPH
240 Tablet 899,- Kč
Allmax Creamgnavol | FitnessMuscle.eu
Allmax CremagnaVOL
CremagnaVOL je kreatinová superúčinná směs, pro nárůst síly, výkonu a velikosti.
  • Extremní Tří-vrstvý Kreatin Chelát v tableto-KAPSLÍCH.
  •  Účel: 30-ti denní cyklus 
  •  Kreatin-Chelát Myotropický Svalový Expander 

Zvyšte svoji Sílu, Energii a Velikost za 30 dní.

Odhodlejte se k 30-ti dnům, které budou znamenat více síly, energie a velikosti. Pokud máte po ruce CremagnaVOL, máte vše co potřebujete k tomu, aby jste mohli začít růst. 

CremagnaVOL je založen na 3MPD farmaceutické technologii a Chelátové formě Kreatin-Hořčíku, který je co do účinnosti a bio-dostupnosti na úplné špici vývoje kreatinu. 3MPD má moc změnit všechno, co jste si dosud myslel o kreatinu. 

Tableto-KAPSLE CremagnaVOLu jsou chráněny několika patenty v USA. Jen skutečně silné výrobky, které obsahují v nějakém směru převratné technologie nebo látky, jsou chráněny patenty! A naše nová řada výrobků Allmax NUtrition takové patenty prostě musí mít. 

Kreatin chelátové formy jsou silně myotripické (zvětšují svalové buňky), CremagnaVOL nabízí neuvěřitelných 5g této substance té nejvyšší kvality. Žádný jiný výrobek neobsahuje tak silný kreatin chelát, žádný další výrobek nemá takovou nálož chelátu. Náš patent chrání naše know-how! 
 

KREATIN MAGNApower PŘINÁŠÍ O 12% VÍCE VOLNÉHO KREATINU PRO TĚLO, NEŽ BĚŽNÝ MONOHYDRÁT.
Kreatin MagnaPOWER® nabízí více: lépe bio-využitelný aktivní Kreatin, který je přenášen do krevního řečiště. Díky svým kvalitám maximální absorpce a maximálnímu vychytávání svaly, je výsledkem dokonalejší využití ve svalech, větší Velikost a více Síly. Ve spojení s technologií 3MPD, CreMAGnaVol posouvá staré hranice mnohem dále. Užívat staré formule je tak přežitek rovnající se žebřiňáku v době letů na Mars. 

3MPD™ Technology 
ALLMAX je průkopníkem v oblasti vývoje a 3MPD technologie je jednou z nich. Tato technologie se netýká ničeho menšího, než způsobem dodávání učinných látek přesně tam kde je jich třeba a tehdy kdy je jich třeba.
Každá fáze 3MPD™ byla vyvíjena zcela samostatně. Každá složka 3MPD™ CapTAB je navržena se specifickými vlastnostmi jednotlivých svých částí, které se postupně uvolňují dle složitého klíče. Jakmile je některá z fází dokončena, je pak mechanicky zničena aby mohla pokračovat další, tento přístup byl inspirovaný farmaceutickým průmyslem.
Výsledkem této 3MPD technologie jsou naše unikátní vícevrstvové tablety. Žádná další firma na světě, takto složitou a sofistikovanou technologii nepoužívá.
Konstantní výkony - okamžité a trvalé účinky - poprvé a pokaždé.
CreMAGnaVol dramaticky zvyšuje sílu, výbušnost a energii nutnou k překonání absolutního náporu surového železa. CreMAGnaVol má plných 240 speciálních tablet v každé krabici. To znamená kompletní 30-denní Cyklus - 2 dávky za den. Je to pravda, dostanete kompletní cyklus na měsíc, který bude tlačit Váš výkon, sílů a velikost na zcela novou úroveň. 

Masivní Zisky svalové hmoty
• Vynikající Tří-stupňový doručovací systém kreatinu
• Intenzivní oxygenacesvalové tkáňové 
• Faktor Beta-alanin 
• 30 dní - 240 CapTabs - 60 Porcí

Dávkování CremagnaVolu:
Jako doplňek stravy užijte 4 capsle 3MPD dvakrát denně spolu s vodou. Nezáleží zda s jídlem nebo mezi jídly. Tréninkový den: Večerní trénink - po probuzení vezměte první z dávek a druhou těsně před tréninkem; 
Ranní trénink - první dávka se bere hned po tréninku a druhá o 6-8 hodin později.
Odpolední trénink - první dávku vezměte po tréninku a druhou těsně před spaním.
Netréninkový den: Vezměte jednu dávku těsně po probuzení a druhou o 6-8 hodin později.
Allmax Creamgnavol | FitnessMuscle.eu 
Nutriční hodnoty:
 Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.
 Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. 
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.